[]

yedeklik yoklama

Selamlar sevgili bitli piyadeler,

335 kd olarak askerliği yaptım, ocak 2011 de tezkere aldım, o tarihten beri aranızdayım. Şubeyi geçen sene aradığımda, bir ara uğra (önümüzdeki sene de demiş olabilir) yoklama işlemlerini hallettir dedi, yani ne zaman kafana eserse gibi.

Sabah aklıma takıldı da, benim yedeklik yoklamasını ne zaman yaptırmam gerekiyor? Geçen sene turkiye.gov.tr de yoklama işlemlerinden formu doldurup gönderdiğimde, ertesi gün kontrol edilecek deidkten sonra, başvurunuz kabul edilmemiştir tarzı birşey diyordu. Bunun vakti geldi mi? Turkiye.gov.tr den yapılabilir mi? Yoksa salla gitsin, eve kağıt gelirse mi yaptırmak lazım?

 
335 kd olarak henüz yoklama falan yaptırmadım.


  • tantunisultansüleyman  (27.04.12 10:30:27) 
331. dönem olarak 2 senedir e-devlet'ten yaptırıyorum.


  • mytonn  (27.04.12 12:34:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.