konser ve sponsorluk hakkında

merhaba sayın romalılar;

bir ay sonra bir konser organizasyonu yapacağız. türkiye çapında ünlü bir dj ile prensipte anlaşma sağladık. fakat anaparamız şu an için bu konserin tüm masraflarını karşılamaya yetmiyor.

sponsor bulmak kolay bir iş değil biliyorum.. ama aranızda daha önce böyle bir işi organize etmiş olan birisi varsa bize dikkat etmemiz gereken şeyleri anlatabilir mi?

ayrıca böyle bir organizasyonda kim bize sponsor olabilir?

hepinizi saygıyla selamlıyorum.

aklıma ilk gelenler burn, red bull gibi enerji içecekleri, eğer organizasyon büyükse bira şirketleri de sponsor olabilir.

  • hizli sperm  (26.04.12 23:07:39)
böyle şeylere genelde alkol ya da meşrubat firmaları sponsor olur. ama tabi aslında sizin hayal gücünüze kalmış. bi de bi radyoyu da basın sponsoru alırsanız o da işinize yarayabilir.

  • bipolar  (26.04.12 23:44:38)
bu arada şehir gaziantep.

  • zopcuk  (27.04.12 09:16:04)
gaziantepte ise şansınız fazla yok diyorum. eğer gelir beklentisi var ise baştan vazgeçin.. biz iyi kebap yelleriz ve kahvede kağıt oynarız devamı bizi aşar.

  • dokuzonbeş  (27.04.12 23:12:59)