arabayı nasıl kitlerim?

durum şöyle.evin anahtarı bir tane ve arabanın anahtarıda bir tane olmak üzere aynı maskottalar.
bende yarın evde olmucam,abimde şehir dısından gelecek ve bir tanede onda araba anahtarı var.ama onda ev anahtarı yok,bende bendeki ev anahtarı ile evin kapısını kitleyip çıkıp,sonra arabaya gidip arabanın kapısını acıp,ev anahtarını ve arabanın anahtarını arabaya koyup,arabanın kapısını kitlemek istiyorum.sonrada abimdede bir tane araba anahtarı olacagı için anahtarı alabilecek.
Simdi gelelim konuya,bende arabayı içten kitleyen ve gövde kısmında bulunan tuşa basıp kapıyı kitlesem,kapıyı kapatıp dısarı cıksam,arabanın tüm kapıları kapanır mı?

*sanırım en ilginc soruyu sordum..
not:araba fluence.

bırak bende en absürt cevabı vereyim.
denesene.

  • mutcai  (26.04.12 19:54:08)
ya da baska çözümleriniz varsa buyrun,dinliyorum.anahtarı illa arabanın icinde olacak sekilde.

  • tuzlanmis sekersever  (26.04.12 19:54:17)
arka kapıyı açın ön kapılar kapalı olsun tuşla kilitleyip anahtarı içeri bırakın arka kapıyı apatın

2. tüm kapılar kapalı olsun bagaj için yapın
3. genelde kama tuşuna basılı tutarsanız camları kapatır, cam açık ama kapılar kilitliyken bu işlemi yapın cam kapanmadan anahtarı içeri atın
  • kisa  (26.04.12 19:55:14)
çıkarken kullandığınız kapı açık kalır öyle bir durumda. en iyisi ev anahtarını bir büfe, markete falan bırakmak.

  • lemmiwinks  (26.04.12 19:55:34)
genelde ön kapılar açıkken yapmaz ama arka kapılar açıksa kilitler. en azından son kullandığım 3 araçta böyle

  • kisa  (26.04.12 19:56:53)
benzin kapağına sığıyorsa, iki anahtarın da olduğu maskotu, kapağın altına yerleştirin.

  • marcelorios  (26.04.12 19:59:01 ~ 20:01:42)
illa ki iki anahtarında arabanın içinde mi olması gerekiyor? maskottan evin anahtarını çıkarın, arabanın içine koyun, arabanın anahtarı sizde kalsın, kapıları kilitleyin, bu kadar basit...

ya da ben okurken özel bir durumu kaçırdıysam bunu dikkate almayın :)
  • benim de soyleyeceklerim var  (26.04.12 20:12:59)
anahtarı direk bagaja koy öyle kapat arabayı?

  • c1b2k3  (26.04.12 20:13:54)
son duruma göre abimdede arabanın anahtarı yokmus,anahtarı evde bırakmıs.
o kadar plan gitti.al sana iş.

  • tuzlanmis sekersever  (26.04.12 20:28:09)
dunkof yea sorunun çözümünü bulamayınca sorunun cevabı budur tik'ini kendi yorumuna atmış.
hayalperest.
anahtarı şey yap şey ııı anladın galiba kaput arasına koy.
  • mutcai  (26.04.12 21:16:47)
hiç mi amarigan filmi izlemedin gardaş.anaktarı tekerin üzerine metal bi yere mıhnatıs ilen koy.

  • keller  (27.04.12 10:31:56)