[]

sinema filmi

selamlar,

kardeşime akşam Battleship i izleyelim dedim sinemada, o da gaza geldi, şimdi yorumları okudum, film bok gibiymiş. İşin komiği vizyonda doğru düzgün film de yok. Doğaüstü, çapraz ateş flaan hep bok gibi olan filmlermiş. Sonuç olarak, gidecek film bilemedim.

Kadıköydeki nautilus'a gidecez ama güzel bir film bulamadım. Olm aslında o film güzel lan diyebileceğiniz vizyon filmi var mı hiç?

 
Battleship'e bok gibi diyen bok yemiş. Filmin ilk yarısı çok sıradan ama ikinci yarıda aksiyon başlayınca gayet de güzel. Hatta uzun zamandır ilk defa sinemaya verdiğim paraya acımadım.


  • wampex  (26.04.12 16:19:25) 
hunger games gideceğin yerde hala vizyondaysa tavsiye ederim


  • sıfırbir  (26.04.12 16:27:51) 
hunger gamesi geçen hafta izledim :/


  • bonjurkes  (26.04.12 16:33:26) 
şahane misafir dicem ama?


  • in vino veritas  (26.04.12 16:41:08) 
Battleship'i ben keyifle izledim valla. Dendiği gibi ilk yarıda biraz monoton ilerse de ikinci yarı oldukça keyifli. İyi seyirler.


  • daddy  (26.04.12 16:45:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.