Çocuk istemek

Çocuğunuz olsun istiyor musunuz veya ne zamandır isyiyorsunuz, yaşınız kaç ? ben uzun süredir resmen ted'e bağladım(himymted, er kişisi olmasam monica derdim o derece) son bir kaç gündürde nirrimi diye bir fotoğrafçının blogunu okuyorum kendisi 92li bir kızı var; weliveyoung.blogspot.com

hadi çocuğum olsun, kalk yapalım diye demiyorum, ben 93lüyüm daha kendime bakacak halim yok, bebek sorumluluğu büyük iş, herşeyin farkındayım ama sadece kafama takılıyor.

edit:happythankyoumoreplease den sornada kapılmış olabilirim bu duyguya emin değilim :D

23 yaşındayım, erkeğim, 35'ten önce bebe zırıltısı istemiyorum.

  • hope ender  (24.04.12 20:42:57)
Canım ben 1 sene öncesine kadar "Önce kendim büyümeliyim." diyordum. Yeni yeni güzel bi fikir gibi geliyor, ama hazır hissedemiyorum kendimi hala.
26 yaşımdayım.

  • innatedesire  (24.04.12 21:02:59)
39 yaşındayım, ilk kızım 28 yaşında oldu. 29 yaşında eşim hamile kaldı tekrar. koşarak gidip aldırdık. 35 yaşinda 2. kızım oldu. şu an 40 yaşından önce bir kızım daha olsun istiyorum.

  • ground  (24.04.12 21:05:11)
genç anne olmayı hep istemişimdir çocuklarımla aramda kuşak farkı olmasın arkadaş gibi olalım tabiki bunun görüntüyle değil kafa yapısıyla da olabileceğinin farkındayım suan 22 yasındayım ve geçtiğimiz 2 hafta sadece haftasonları bir oyuncakçıda part time çalıştım isteğim daha da katlandı.insanlar böyle yeni oyuncak,cicili bicili kıyafetleri görünce çocuk olası geliyor benim de çocuk doğurasım :D çok anaçım ya.

  • hıkmıkzık  (24.04.12 22:13:38 ~ 22:17:45)
@jeanvaljean_ ilk yazılanları okuyup düşünmek gerekir, burası bunu tartışma yeri değil, evrim genişlemesinden kastın ney anlamadım ama anneannen, annen belki 16 yaşında evlendi, o zamanlar cok normaldi, şimdi evlilik yaşı yükseldi ortalama olarak, bu durumda senin tabirinle evrim daralmış oldu.

  • utkucbkc  (24.04.12 22:27:21)
@jeanvaljean_ birilerinin annesinin 16 yaşında evlenmiş olabilme ihtimali onları rahatsız etmez bence, en azından kendimi düşünerek etmez diyorum. Bu arada yüzde kaç ihtimal olabilir ki sizin aile örneğiniz.

  • utkucbkc  (24.04.12 23:35:25)