istanbul üniversitesi'nin harç geri ödemesi hakkında

arkadaşın teki 1000 tl alacaklı okuldan. işte bu yasanın tekrar değiştirilmesiyle 1000 tl içeriden alacaklı gözüküyor. rektörlükten dekandan falan bir bilgisi olan var mı bu konuda? ya da parasını geri alabilen?

şimdiden teşekkürler!

bildiğim kadarı ile öğrenci işlerine gidip dilekçe ile başvurması gerekiyor. dilekçe hazırdır öğrenci işlerinde, onu doldurması yeterli. 1 ay içinde de parayı yatırıyorlar hesabına. yalnız IBAN numarası gerekli.

  • klassno  (23.04.12 20:39:24)
benden 700 küsur lira almışlardı o zam muhabbeti yüzünden.
sonra kayıt yenilerken (-) bakiyede göründü ve kendi kendine harcı düştü alacağımdan.
ben de bıraktım her dönem para yatırmakla uğraşacağıma öyle toptan ödemiş gibi oldum diye.
arkadanışınız otomasyon sistemi üzerinden kayıt yenilerken böyle bir şeyle karşılaşmamış mı?
  • blatta hiberna  (23.04.12 20:42:35)
onun son senesi olduğu için 1000 tl alacağı var, yani dediğin gibi yatıracağı dönem parası da kalmadı, alması lazım yani.

  • thracian  (23.04.12 20:54:44)
ben sorduğumda henüz bir şey bilmediklerini söylemişlerdi.
sonra da gençlik spora dilekçe yazacaksınız demişlerdi.
okulu arayıp sorarsa belki yardımcı olabilirler.
  • blatta hiberna  (23.04.12 21:27:51)