gecesi gündüzüne karışmış bir adama film önerisi istiyorum!

şöyle bol serotoninlisinden:)
ondan yoksa hertürlü öneriye açığım:)

seratonin istiyorsan amelie derim de, adam dedin bak orda bi durdum es verdim.

pek sevmez erkekler amelie'yi ama seratonin istiyorsan bire bir :)

eh olmadı forrest gump var ne güne duruyor :)
  • in vino veritas  (23.04.12 02:22:12)
benim bu sitede bulunma amaçlarımdan birisi de şu filmleri kimseye izletmemektir. hemen yazıyım:

1. the pursuit of happyness

2. hangover

3. yaşlı adam oğluna salak salak uzun uzun hikayeler anlatıyor. fish midir nedir adı.

4. çocukken tanışıp elektrik alıp bir ömür boyu teneke kavanoz vermeli, salak aşk filmi, fransız malı. adını bilemiyorum ki fransızcam yok...

bu dördünü izlemeyin. serotonin bir şekilde gelir.

edit:::5:::

the notebook...
  • truvaiti  (23.04.12 02:24:42 ~ 02:31:09)
@truvaiti
sonunu yazmasaydın bari :)
bir de 3 numara hangi filmmiş ya? (edit gelmiş ben sorarken, the big fish herhalde)
  • in vino veritas  (23.04.12 02:28:07 ~ 02:29:05)
@in vino veritas amelie ve forrest gump izlendi ama herzaman izlenesi aslında:)

@truvait ilk ikisini izledim de şu üçüncüsü sanırım big fish?

ama dördüncüyü çıkaramadım?
  • vcellist  (23.04.12 02:29:37)
üçüncüsü big fish sanırım.

4sünün adını yazamıyorum ki fransızcam yok arkadaşım. ne rezil filmdi ama.
  • truvaiti  (23.04.12 02:30:26 ~ 02:31:41)
in vino veritas benden önce yazmış big fish heralde:)

4 ne yahu?
  • vcellist  (23.04.12 02:30:49)
notebook'u izledim mi bilemiyorum aslında?

izleyeyim mi ? ne diyonuz?
  • vcellist  (23.04.12 02:31:58)
the notebook 19. sınıf ucuz yeşilçam çakması filmdir.

(((((spoiler)))))

adam fakir kız zengin. kızı vermiyorlar. kız artist. adam ev yapıyor lego gibi. falan da fıstık. adam suyun içinde paso. zatürre olmuyor ama.
  • truvaiti  (23.04.12 02:33:39)
keeeestiik:)

tamam geçelim o vakit,yeni öneriler alayım?
  • vcellist  (23.04.12 02:35:17)
@colonizer:

spoiler yok. dediğim olay filmin 1. saniyesinde var.
  • truvaiti  (23.04.12 02:39:23)
4- jeux d'enfants

ama çok pis spoiler oldu bu kimse okumasın :)

o zaman pleasantville izle seratonin güzeldir amelieyi sevdiysen.

ya tavsiye etsem mi etmesem mi bilememiştim de madem öbürlerini izledin yazayım, the fall..

seratonini bilmem ama gözlerine bir ziyafet vereceği kesin.
  • in vino veritas  (23.04.12 02:39:46)
@in vino veritas onu da izledim:)

the fall'ın fragmanına bakıyorum şu an izleyeyim mi acep?
  • vcellist  (23.04.12 02:42:56)
çok spoil edicem spoil içinde kıvrandırıcam sizi ama çok pardon:

(((({{{ spoiler }}}))))

the fall süper filmdir. izleyiniz.
  • truvaiti  (23.04.12 02:48:45)
yayında ve yapımda emeği geçen arkadaşlara teşekkür eder:)
bir geceyi daha siz duyuru sakinlerinin sayesinde mutlu mesut geçirmenin hazzıyla filmimi izlemek üzere aranızdan ayrılıyorum:)
spoiler'nız bol olsun:)
  • vcellist  (23.04.12 02:53:47)
beğenirsen haber ver bari bu kadar galeyanın üstüne bilelim işe yaradığımızı :)

  • in vino veritas  (23.04.12 02:58:02)
  • rurouni  (23.04.12 03:15:45)
500 days of summer denmemiş ama olmuş mu duyuru böyle şimdi?(:

  • lunedor  (23.04.12 03:16:33)
michael gondry filmleri
ghost world
wes anderson filmleri
kirli, curuk ve adi
  • toshiro  (23.04.12 05:15:57)
  • ermanen  (23.04.12 07:47:06)