ankara - new york times nerede bulunur? amerika'dan gelen birisi getirse?

1. dost kitapevi'nde new york times'ın avrupa (veya asya) baskısı olan international herald tribune var. new york times gelebilir de gelmeye de bilir dediler.

2. d&r'da zaten yok.

3. dünya store deli fiyat istiyor.

nerede olabilir? amerikadan gelen birisi getirse dicem ama? özellikle de pazar ekli hali. tabi adama ne kadar vermek lazım bilemiyorum.

amerikadan getirtene kadar istanbul'dan getirtsene. burda mutlaka vardır :)

  • mea maxima culpa  (22.04.12 00:07:38)
istanbul'da da çok pahalı. amerika'dan doğrudan ankara'ya gelecek adamla getirmek daha mantıklı.

:) ???
  • truvaiti  (22.04.12 00:09:37)
eğer sadece okumak için istiyorsan kütüphanelerde bulabilirsin

  • mea maxima culpa  (22.04.12 00:34:13)
yok altını çizmem falan da lazım. yarın öbür gün tekrar etmem de lazım.

  • truvaiti  (22.04.12 00:39:43)
istediğim şey 2:

1. bu gazete BENİM olacak, bende duracak.

2. altını çizicem kurcalıcam.
  • truvaiti  (22.04.12 00:46:41)