Besiktas,nisantasi cevresinde erkek kuaforu

İs icin istanbula gelen yabanci misafirlerimi goturmek icin gorece olarak kaliteli besiktas ve nisantasi cevresinde erkek kuaforu ariyorum..fiyat bilgiside olursa super olur..

beşiktaş erkek kuaförü dediler mi hep alamettin abi diyorum hep alamettin abi diyorum:) Şaka bi' yana Beşiktaş' ta bu işi bilen üç beş adamdan biri ama öyle aşırı cafcaflı bi' dükkan değil, onun dışında şükrü var ki o daha " kaliteli " diyebilirim.
Alamettin abi kabalcıdan girip evlendirme dairesine doğru yaklaştığınızda sol kolda, sağ tarafta olympos pastanesi var onun karşısında, görece küçük bi' dükkan ama eli iyidir, yalnız demem o ki her ne kadar yanındakiler de iyi olsa da kesinlikle Alamettin' kestirin. Onun dışında Şükrü abinin yeri Teknosa' nın orada, bir de Fatih var ki o da iyidir, O da barbaros halının ordan hattat tahsine döndükten sonra az ilerde sağda.

10 senedir Beşiktaş' ta bilimum berberleri denemiş biri:)

not: teşvikjiye camii nin arkasında yan tarafta diego var illa concon olsun dersen, bi' kere gittim çok çok da memnun kalmadım. bir alex değil.

:)

alamettin 20 25 arası sadece saç yani
diğerleri üstüne biraz daha koy ya da onlar da aynıdır, diego için biraz daha biraz biraz daha koy:)
  • charlesbukowskiineksi  (21.04.12 18:54:40)
nişantaşı cities alışveriş merkezi MOS tavsiye ederim. saç kesim 50 TL.

  • faideli bilgiler  (21.04.12 21:56:14)