telsiz kullanim ucreti ne lan

2011 temmuzu gibi telsiz kullanim ucreti alacaklardi ama ne hikmetse benden hic alinmadi. (faturasiz turkcell hat kullaniyorum) dun 20 lira yukledim gece 04'te 1.21 kesmisler. ne oldu da bunca zaman sonra beni buldular acaba? google'da bakindim millet artik alismis odemeye mevzuyu unutmus bile ama benim simdi kizligimi bozdular o yuzden bi saskinlik icindeyim. simdi bunu benden her ay mi kesecekler? iptal etme yolu yok mu? hatti tasisak ya da ne bilim bunu almayan operator/tarife var mi?

kurtuluşun yok hocam..

  • dedim dedim de kime dedim  (21.04.12 09:40:09)
peki bu adamlar bunca zaman neden kesmemis olabilirler benden?

  • maresalx  (21.04.12 09:57:32)
benden de kestiler bugün. ne iş çözemedim

  • shyzore  (21.04.12 10:01:19)
her ay kesiliyor zaten de bazı aylar haber bile verme gereği duymuyorlar :D Bu olayla ilgili şöyle bişi başıma gelmişti; dışarıda arkadaşı arayacaktım, kontör yok. gittim 10 tl aldım yükledim. daha önce iptal ettiğim ama belli ki iptal olmamış olan internet paketi kontörü yükler yüklemez otomatik yenilenerek 9 tl kesti tak diye. İyi dedim bari çaldıracak kadar kontör kaldı. aradan 20 saniye geçti bir mesaj geldi telsiz kullanım ücretinden devlet haraç kesmiştir diye. biraz önce 10 tl olan bakiyem 1 dakika içinde oldu 0 tl. çaldıramadım tabi, uzun uzun bakıştık telefonla. sonra küfredip yoluma devam ettim.

  • yule  (21.04.12 10:19:41)
Benden 5 aydır kesiliyor siz yine iyisiniz.

  • holly golightly  (21.04.12 10:19:41)
Benden de kestiler ilk kez bu gece. Saat 4'te mesaj göndermek nedir yahu?

  • ex902  (21.04.12 12:03:55)
benden 1 senedir her ay kesiyorlar, hatta artık mesaj bile atmıyorlar vergi kestik diye o derece artık.

  • passenger  (21.04.12 12:39:50 ~ 12:40:09)