kitap okuma isigi

aksamlari oda lambasini yakmadan, kimseyi rahatsiz etmeden kitap okuyabilmek icin bir isik arayisindayim. isik arayisindayim lafi da cok metafor gibi oldu, tanriyi falan aradigim yok, bildigin lamba ariyorum. soyle geceleri yattigim yerden rahat rahat kitap okuyabilmek icin.

internette aramadan once kafamda soyle bir sey varken

www.hepsiburada.com

soyle de bir seyle karsilastim

www.indirdik.com

hangisini tavsiye edersiniz? veya tavsiye edebileceginiz baska bir cozum var mi?

ilki kesinlikle,ikincisini kullanirken sinirlenip kirarsiniz o derece verimsiz.

  • serabetan  (19.04.12 23:41:04)
ikincisinden aldım, pişmanım

  • hjarteblod  (19.04.12 23:44:18)
evet kesinlikle ilki. ikincisini uzun bir süre kullanan biri olarak dikkat dağıtıyor oldukça ayarlaması zor oluyor.

  • pelinn.  (19.04.12 23:45:49)
asla ikinciyi almayın bence de.

  • irbat  (19.04.12 23:46:11)
kafaya takılan bir tane var. onu seviyorum ben.
hani madende çalışanların kafasında lamba olur ya ona benziyor.
ayarlaması daha kolay oluyor ve sayfa çevirirken felan uğraşmak gerekmiyor vs.
kafaya takmalısı daha iyi
  • michael_knight  (19.04.12 23:50:49)
Bence bunlar yerine adam akıllı bir masa lambası düşünseniz ? masa lambalarıda kimseyi rahatsız etmez ayrıca.

  • Kierkegaard  (20.04.12 00:02:40)
ikincisinde aklım vardı ama ilkinden aldım, gayet memnunum. kitapla aramda engel yok bi kere. taşınması falan da gayet sorunsuz, derdi yok.

  • rayde  (20.04.12 00:12:32)
hepsi burada dan alma işportacıdan falan al boş yere kargo parası falan verme

  • mr fusion  (20.04.12 00:24:34)
aklıma geldi dağcıların baretlere falan taktığı kafa lambalarından al.

ps michael yazmış zaten
  • mr fusion  (20.04.12 00:25:46)