[]

Adil Kullanım Kotası olmayan internet

superonline 10 mbit fiber internet kullanıyorum fakat son 2-3 aydır adil kullanım kotası yüzünden ayın 2sinde hızım 1 mbite düşüyor, hızı düşmeyen 8 mbit ya da daha yüksek paketi olan internet sağlayıcı var mı bildiğiniz? (hızı en aşağı 8 mbit flan olursa iyi olur, fiyat 50-60 lira civarı en fazla)
 
uydunet


  • nuisance  (19.04.12 21:37:35) 
uydunet'te 10 mbps 99, 5 mbps 69 lira.

zaten uydunet dışında adil kullanım kotası olmayan duymadım ben.

edit: ben 5 mbps kullanıyorum ttnet'in 8'liğinden hızlı.
  • lancelot du lac  (19.04.12 21:37:49 ~ 21:39:00) 
Bende de uydunet 3 mbps var, gayet basarılı 49-50 öyle birsey


  • drip nick i zaten kullanilmakta  (19.04.12 22:11:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.