çizgi roman tavsiyesi

okunup beğenilen: walking dead.
- süper kahraman yahut mutantlılar pek çekici gelmiyor. (x-men filmlerini çok severim ama çizgileri beğenmedim nedense, neyse. batman nasıl mesela hacı?)
- manga olayına alışamadım. pek bir değişik. (death note'u bilirim animesi güzeldi.)
- tavsiyeleri alalım. şöyle güzel böyle harika diyerek betimlerseniz daha da hoş olur. mutlaka okunmalı dediğiniz, favorilerinizi de söyleyebilirsiniz.

edit: bilim-kurgu da olur bak.

>süper kahraman çekici gelmiyor
>batman nasıl hacı

  • hjarteblod  (19.04.12 21:37:03)
Manga ben de pek sevmem ama Berserk diye bir gerçek var. Okuyun, pişman olmazsınız. Onun haricinde DC Comics'den çıkan Hellblazer var, John Constantine için bile okunur.

  • gyroscope  (19.04.12 21:39:37)
martin mystere

  • morte  (19.04.12 21:42:07)
conan'a ne dersin? süper kahraman değildir. hatta kahraman falan bile değildir. filmlerdekilerle hiç alakası yoktur. kendi ahlak anlayışı vardır. efsanevi çizimlerini bulabilirsin. ayrıca koleksyonerlik gibi bi hobi de edinirsin sayesinde. sahaflarda dolaşır eksik sayı / dönem toplarsın.

  • sarap dumani  (19.04.12 21:43:02)
vertigo iyi işler çıkartır ;)
en.wikipedia.org(Vertigo) link eklemede sorun çıkartıyor şöyle aslı tinyurl.com
en.wikipedia.org(Vertigo) tinyurl.com
en.wikipedia.org(comics) tinyurl.com
walking dead sevdiyseniz
www.comicvine.com
en.wikipedia.org
  • yapacakbirseyyok  (19.04.12 21:43:42 ~ 21:48:01)
sin city

  • rony  (19.04.12 21:44:16)
ha bi de şöyle bişey var. kahramandan hoşlanmayanlar için.

en.wikipedia.org(DC_Comics)
  • sarap dumani  (19.04.12 21:47:53)
nostaljik olacak biraz ama red kit veya asterix?

  • anonim yazar  (19.04.12 22:14:58)
karaoğlan - suat yalaz .

  • metal69  (19.04.12 22:35:45)
(bkz: sandman)
(bkz: transmetropolitan)
(bkz: 100 bullets)
bi de bi arkadaşım dmz'yi tavsiye etmişti.

şöyle de bi liste var belki arasından hoşunuza gidecekler vardır:
www.goodreads.com
  • alleycat  (19.04.12 22:51:48)