Mouse Pad Tavsiyesi.

Ey yüce türk gamer kolonisi yardımınıza ihtiyacım var.
uzun yıllardır logitech g3 lazer mouse kullanıyorum. Skateleri eridi yeni skate sipariş ettim elim değmişken pad de alyım diyorum. Şimdi şöyle ben 4 sene önce falan Razer Mantis Control adından bir pad aldım yanlız hiç memnun kalmadım tarzım diil bu benim dedim. Birde razer'ın yüzeyinin yeşil olması mouse hareket ettirdiğimde sorun yaratıyordu lazerli mouselarda sorun olduğunu öğrendik daha sonra. herneyse arkadaşım o zamanlar amerikan everglide dkt titan adında süper bi pad getirdi onu da çok beğenmiştim kendime de steelseries SX adında sert yüzeyli teflon gibi birşey pad aldım ama bunda da şu an aşınmalar mevcut. Kısacası kaygan yüzeyli hız üstüne kurulu bir pad arıyorum. Uzun zamandır da uzak kaldım bilmediğim birsürü marka model çıkmış. Şu an bu işin hardcore oyunculara hitab eden ürünleri nelerdir ? razer destructor gördüm , roccat sota var ve yine steelseries modelleri var hangisi nasıl etki yapar? logitech g3 baz alarak tabiki. Starcraft2 den tutunda bf3 cod6 wicther diablo hertürlü oyunu oynuorum bu arada o yüzden hem kontrol hem speed olan bi seçenek de olabilir

Logitech den vazgeçmek olmaz başaşağ inersin.lazersiz olanında sekme olmaz rahat ol,herhangi biyere gittiğinde ekonomik ve kaliteli olsun diince logitecten baskasını söylemezler

  • Sourlimes  (19.04.12 19:28:08)
oyun içinde ayrı bitane farklı markaal ama onu söylemeyi u nutmuşum ek özellik istiyosan tabi,yandan tuşlu fln gibisinden

  • Sourlimes  (19.04.12 19:30:18)
logitech g3 lazer zaten.

  • sabor  (19.04.12 19:50:16)