[]

Müzik tavsiyesi

Genşler selamlar,

Şimcik, rock müzik ya da adı tam olarak her neyse, aram çok fazla yok. Arada sırada denk gelip, beğendiğim müzikleri mp3 çalarıma atıyorum, ama sanki daha fazla şarkıya ihtiyacım varmış gibime geldi.

Şu tarz şarkıları sevdim,

Nightwish - I wish i had an angel
Disturbed - genel olarak şarkılarını severim ama Decadence ı daha bi severim.
Unloco - Bruises
S.O.A.D - genel olarak şarkılarını severim.

Şimcik bu ayarda bana müzik önerebilir misiniz? Gaz veren, tempo yükselten, çok böğürmeli olmasa da kafam bir nebze brutal kaldırıyor.

Şarkı, şarkıcı ismi yazsanız yeter, ben araştırıp bulurum. Ona göre de yorumlarımı belirtirim.

Öptüm bay

edit : rock müzik arıyorum, house, elektronik ya da dans müziği değil.

 
sia -titanium


  • lunedor  (19.04.12 10:06:45) 
  • mayeskuel  (19.04.12 10:17:07) 
"Gaz veren, tempo yükselten, çok böğürmeli olmasa da...." aklıma Rammstein geldi


  • lonelily  (20.04.12 18:17:57) 
titanium'a house, elektronik ya da dans demişsin ama sia abla sonuçta bu kadar ön yargı olmamalı david guetta var diye yani biz de geçtik o yollardan neyseee diyorum madem bu tip şarkılar arıyorsun o zaman;

bloc party - banquet

rock kıstasını karşılar mı sert çocuk imajları sana yeter mi bilmem ama çıktığı yıllarda avrupa rock camiasını sallamış bir şarkıdır.
  • lunedor  (21.04.12 04:24:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.