Kpss fotoğraf bilmecesi

Bir arkadaşın Kpssye başvurusunu ben yaptım ais'den.
Başvuruyu tamamladım çıktı aldım, baktım fotoğraf yok.
Ekranda fotoğraf gözüküyor, yazdırınca çıkmıyor.
Herhangi bir problem olur mu?
Bugün son gün kafama takıldı.

o şeyi yazdırmana gerek yokki. kaydı yapıldı

  • xeriko  (18.04.12 09:59:32)
@xeriko YGS'de o kağıt olmadığı için sınava başvurusunu kanıtlayamayanlar oldu. Sınava giremediler.
Sorduğum soru hakkında bilgin olup cevaplasaydın ne güzel olurdu!

  • livaneli kadir  (18.04.12 10:06:49)
bende de oluyor o bazen. yazıcı ayarlarıyla ilgili bir durum. başka bir yazıcıdan çıktı almayı deneyin.

  • balik kraker  (18.04.12 10:09:45)
Daha sonra sınav bilgileri ekranı açılacak, nerede sınava gireceğin falan yazacak. o sayfayı yazdıracaksın. kayıt sayfasını değil.

  • pokerface  (18.04.12 10:10:04)
pokerface haklı.

  • baldur2  (18.04.12 10:50:55)
2012 yılı içinde ÜDS, ALES, KPDS ve KPSS ye başvuru yaptım. Şu ana kadar üds ye girdim. Hiçkimse bana göster bakalım kaydını kardeşim demedi.

Bilgimiz varda konusuyoruz.
  • xeriko  (18.04.12 11:03:48)
1. kayit ekranindaki belgenin ciktisi sinav basvurusu ile ilgili bir sorun yasadiginizda bunu ispatlayabilmeniz icindir. bu durum garanti belgesine benzer. bir urun milyon kisiye satilir. herkese garanti belgesi verilir ancak 3-5 nin isine yarar. benzer durum burasi icinde gecerli. herhangi bir aksi durumda o kagidin en altinda yer alan dogrulama kodu olmadan sinava basvurdugunuzu ispatlayamazsiniz.

2. fotografin gorunmemesinin nedeni genelde browerser tabanlidir. genelde chrome de oluyor. ie ile denerseniz fotografiniz da basilir.

3. sinav giris evraki ciktisindan bahsedilmis o ise bambaska bir macera :) ama fotograf basma sorunu ayni nedenden onda da olabiliyor.
  • helenart  (18.04.12 13:41:10)
@xeriko Sorum hakkında bilgin varsa konuş diyorum sen neyden bahsediyorsun?
O belge olmazsa ösymye karşı hiçbir şey ispat edemiyorsun www.sabah.com.tr

@pokerface ayrı dünyada yaşıyor. Türkçe anlayabiliyor musun emin değilim.

Derdimi bir @balik kraker bir de @helenart anladı.
Kendilerinin cevaplarını da şükelaladım.
  • livaneli kadir  (18.04.12 19:00:59)