Eskişehir Otobüs Kampanyları

Selamlar, 23 nisanda İstanbul'dan Eskişehir'e gitme niyetindeyim ama git gel 70 vermek istemiorum. Var mıdır hali hazırda kampanyalar netten baktım bulamadım.

Şimdiden teşekkürler

elimde 2 adet ulusoy %50 indirim kodu var. ulusoy'un istanbul-eskişehir hattı var mı ona siz bakın artık. fiyatları da normal artık ulusoy'un. uyarsa kodları veririm, tekini 3 liradan aldım ama :)

  • cro.magnon  (18.04.12 02:47:09)
yakala.co da kamil koç fırsatı başladı.
3 tl ye % 50 indirim kuponu satın alıp 23 nisan dahil 10 hazirana kadar kullanabiliyorsunuz.
sınırsız kupon alma hakkı var.
  • somethinginthewayshemoves  (18.04.12 02:51:12)
yakala.co'dan almam için kredi kartı işlemleri falan gerekiyor galiba. ben bi acentaya gidip alamazmıyım kampanyalı bilet falan sanki gidiş dönüşte 1 tanesi 1 lira falan gibi kampanyalar oluodu?

@cro.magnon eyvallah hocam ama netten alışveriş olayını ben pek anlamıyorum benlik değil.
  • novusordoseclerum  (18.04.12 02:56:20)
evet yakala.co için de, bilet alımı için de kredi kartı gerekli çünkü fırsat biletlerini sadece internet üzerinden satın alabiliyorsunuz.
ulusoy un kampanyası da muhtemelen benzerdir.
1+1 kampanyası kk da yok. bunu söyleyebilirim.
bir de internet alışverişi için sanal kart güzel bir çözüm.
  • somethinginthewayshemoves  (18.04.12 03:09:37)
pamukkalenin var gidiş dönüş bileti alınca,dönüş bileti 2 tl ye geliyor.ama yer bulmak zor.

  • integral almayi bilmeyen muhendis  (18.04.12 09:47:59)
buzlu turizmde dönüş bir lira kampanyası var.

  • inheritance  (18.04.12 10:25:47 ~ 10:26:01)
buzludan uzak dur, ayrıca donuş biletinin 1 tl oldugu kampanyalar (metro ve buzlu seyahatten bahsedıyorum) bıleti eskısehırden alman gerekıyor,eskısehırden ıstanbula gıdıp, istanbuldan eskisehire donus olayı ıcı gecerlı, tersı durumda kampanya olmuyor

  • Bysb  (18.04.12 11:50:39)