Cd kopyalama

Bir arkadaşıma cd kopyalıcam ancak o cdye ayrıyetten bilgisyarın içindende bişeyler atmak istiyorum mümkün mü?

Ben nero kullanıyorum..aradımda bulamadım programda o tarz bişey?

şimdi umarım seni doğru anlamışımdır ve umarım doğru anlatabilirim simdi kopyalarken altta "daha sonra üstüne yazılmasına izin ver" gibi bişey diyo onu seçip kopyala cdyi daha sonra normal bi veri diski yaratıyomuş gibi aç neroyu ve o kopyaladığın cd içinde kalsın böylece onun üstüne yazabilirsin
pek anlatamadım sanki ama :) anlamadığın bişey olursa sorarsın

  • slzng  (11.09.08 22:51:35)
dvd-rw değil..buna rağmen yapılabilir mi..daha sonra üstüne yazılmasına izin ver kısmını bulamadımda.

  • naithan  (11.09.08 23:04:14)
galiba kopyladığın cd nin nasıl olduğuna bağlı eğer o cd yapılırken o dediğim "daha sonra eklenmesine izin ver" seçilmişse üstüne yazılabilinir fakat bunu nasıl anlayabilirsin onu bilmiyorum istersen bi kopyala daha sonra eklemeyi denersin

  • slzng  (11.09.08 23:10:55)
CD'nin audio cd olmadığını ve bir tek cd writer olduğunu farz ediyorum.
En basit(hızlı, çabuk demiyorum, basit diyorum) şekli:
masaüstünde yeni bir klasör açın, arkadaşın cdsi içindeki dosyaları oraya kopyalayın, cdyi çıkarın. Sonra eklemek istediğiniz dosyaları da o klasöre atın. Boş bir cdye o klasörü yazdırın.
  • late viper  (11.09.08 23:13:14)
cd'nin üzerine ekleme yapmak için cd'nin rewritable olmasına gerek yok. sadece cd'yi kopyalarken yeni dosya eklenmesine izin verecek şekilde kopyalayın.

  • edge_nabby  (12.09.08 10:59:04)