[]

wii de cfw?çip?jailbreak? ile oyun oynamak

iki yıldır garantiliydi yeni bitti garantisi.bu vesileyle ps2, ps3, psp ve ipod uma yaptığım gibi cfw, jailbreak veya çip taktırtmak istiyorum artık hangisi yapılıyorsa.

sorularım şöyledir:
1)iki yıl önce aldığımda çiple halloluyordu devir değiştimi usb veya bir dvd yardımıyla cfw yükleyip yapma ihtimalim nedir?

2)sahte oyunları dvd ile mi yoksa bol gb li sd kart ile mi oynayacağım

şimdiden teşekkürler

 
çiple olmuyor, bir yazılım yükletiyorsun flash disk'e, o flash disk'i takınca kopya oyunları çalıştırıyor, tabi bir de hdd lazım harici. wiidewii forumları veya donanimhaber forumlarına bakabilirsin.


  • uckac  (17.04.12 22:22:51) 
Wii soft mode yapiliyor artik. Forumlarda bununla ilgili bilgiler bulabilirsin. Ben kendim yaptim sahsen cillop gibi. Usb den ya da dvd den oyun oynayabiliyorsun


  • yetersiz veri  (17.04.12 22:47:24) 
Ben de ps2 haric hepsini yaptim zaten ona da cip takmak gerekiyordu yazilimla yapiliyorsa cok iyi hem giren cikan olmaz


  • sedolima  (18.04.12 00:25:12) 
www.konsolsoftmod.com

ben bu arkadaşa yaptırdım. güvenilir ve işini çok iyi bilen birisi.
  • faithless  (18.04.12 00:32:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.