[]

Harddisk fiyatları

Olm bunlar ucuzlamadı mı? 300 küsür lira 1 tb lık disk. Ben taa 3 sene önce 500 lük 3.5" lik diski (taşınamazlardan) 160 liraya almıştım, sene 2012, 160 x 2 = 320 = 1 TB lık disk.

Hani fiyatlar düşecekti?

edit: external

 
bu yılın 3. çeyreğinde harddisk üretim hızı yeniden eski hızına ulaşacak deniyor


  • Fakin idiyıts  (17.04.12 14:28:11) 
geçen seneden beri fiyatlar yükseldi, uzakdoğuda sel filan oldu, dünya çapında önemli yer tutan bir üretim kapasitesi yokoldu vs. vs. ha bu durumları fiyatları yüksek tutmak için de kullanıyorlardır.

ben gerçi pek hakim değilim konuya ama aşağı yukarı böyle şeyler.
  • hewit  (17.04.12 14:28:38) 
ben sel mevzusunu duydum ve işte martta falan ucuzlayacak dediler, ucuzlamamış işte, pis soyguncular !!!111!!!


  • bonjurkes  (17.04.12 14:33:16) 
biraz düştü aslında, geçen sene bu zamanlar daha da kötüydü. beklemedeyim, bir düşsün saldıracağım ama şimdi o kadar para vermek koyuyor.


  • deliverance  (17.04.12 15:09:04) 
eski fiyatlarını bilmiyorum ama, malum vatan haftasonları %25 indirim yapıyor, peki indirim zamanı almak mantıklı mı yoksa yine de pahalı mı kalıyor? Çok acelem yok


  • bonjurkes  (17.04.12 15:37:47) 
media markt ve saturn mağazalarını takip edersen iyi ürünler yakalarsın
eylülde fiyatlar taban yapar..

  • dawn of a new day  (17.04.12 23:09:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.