mp3 player + kulaklık seçimi

Bütçe 150TL, max 200TL.

MP3 Player olarak linktekilerden birini düşünüyorum önerir misiniz? Bir de yanına hangi kulaklık alınabilir?

www.hepsiburada.com

www.vatanbilgisayar.com

Edit: kulaklık kulakiçi olmamalı

mp3 player www.bimeks.com.tr

kulaklık www.bimeks.com.tr

tam 200 tl
  • sporty  (15.04.12 22:58:13 ~ 22:58:55)
şahsi fikrim, 170 civarı bir mp3 bak. sony'nin 4gb iyi bi modeli vardı. başlangıç olarak da sennheiser'ın 34 liraya çok güzel bir kulaklığı var onu al yanında. sonra daha iyi bir kulaklık alırsın. sakın 100 lira kulaklığa verip, mp3 olsun çamurdan olsun deme de.

  • raycharles  (15.04.12 22:59:49)
Kulakiçi değil de linkteki gibi olan kulaklıklardan hangisini önerebilirsiniz?
mcdn01.gittigidiyor.net

  • hkndgn  (15.04.12 23:04:34)
@raycharles modeli:

mp3 player:www.bimeks.com.tr

Kulaklık: www.bimeks.com.tr

ya da: www.bimeks.com.tr
  • sporty  (15.04.12 23:07:07)
  • sporty  (15.04.12 23:10:18)
kafabantlı kulaklık olarak arkadaşın verdiği linkteki kulaklığı dün arkadaşım aldı :) denedim, rahatlık açısından çok iyi, verdiği ses de tatmin edici. tabii ki mucize beklememek lazım ama başlarda gayet iyi idare eder. pişman olmazsın. ama sen yine de mp3'e yatırım yap, yani 50-100 tl arasındaki kulaklıklardan zaten pek farklı şeyler bekleme. sennheiser'dan şaşma.

  • raycharles  (15.04.12 23:37:26)
phillipsin zaten kendi kulaklıkları tatminkar bir seviyede. bence kapasiteye kas biraz o parayla. sennheiser'ın 20-30 liralık modelleri de var; sakın kanma. leş gibi çıkıyor çoğu.

  • tales from the south  (16.04.12 01:26:38)