[]

KPSS oturumları, A grubu B grubu muhabbeti - özetle?

1. Sosyoloji bölümü (lisans) mezunuyum. Maalesef KPSS'ye hazırlanmıyorum, ama ya tutarsa diye gireceğim ilk kez. Şimdi ben sadece ilk mecburi olan oturuma girsem ne olur? bir işime yarar mı? Yabancı dil sınavını da alırım? Yoksa diğer oturumlara girmeden bir halta yaramaz mı?

2. A grubu B grubu için olaylar nedir? Özet geçebilecek olan biri varsa çok sevinirim.


 
sosyoloji mezunları kpss 3 puanıyla atanıyor bildiğim kadarıyla. yani ilk oturuma girmeniz kafi. bir de çok sosyoloji mezunu alınacak diye duydum. hazırlanın bence.


  • kirmizi gul demet demet  (15.04.12 19:00:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.