[]

Digiturk Play

Digiturk'un webden bu süper final paketini alalım diyoruz. Malum sözlükte anlatılıyor donuyor falan filan diye. internet hızım 100mbit civarında. bir sıkıntı yaşar mıyım?
 
Olay keşke internet hızınızla alakası olsa. Serverları çok kişi maç izlemeye çalıştığında yetmiyor, boşa para verdiğinizle kalıyorsunuz.


  • montreal  (15.04.12 18:27:12) 
haybeye verilecek paranız varsa alınız efem, onun dışında bir işe yaramıyor.


  • Sabac  (15.04.12 18:29:54) 
aldık bakalım. sonuç ne olur bilmiyoruz. iyi kötü buradan yazarım.


maç sonrası editi: bir saniye bile takılmadı. ekşideki yazılanlardan sonra oldukça şaşırtıcı bir şekilde izledik. iyiydi, tavsiye ederim. yine 120 kağıt tek başınıza alıcaksanız çok.
  • geven kafa  (15.04.12 18:43:18 ~ 21:16:10) 
2 mbit internetim var. Hiç donmadı şimdiye kadar fb trabzon maçında


  • xeriko  (15.04.12 19:57:30) 
hayırlı olsun .. sen kımseyı dınleme .. hiç takılma olmuyor. hatta bız arkadaşlarla maçın her dksında " la ne mantıklı bı hareket yaptık cok para harcama işi yok :) " diyoruz :D


  • ondkz  (15.04.12 22:13:24) 
Ya insanlar size hiçbir maçı izleyemezsiniz demiyor ki. Ama galatasaray fenerbahçe maçında çıldıran insanlardan biri olarak ve bu deneyime dayanarak bir daha böyle bir şeyin yaşanmayacağının garantisini kimse veremez size, en önemli maçı izleyemediğinizle kalırsınız. Artık almışsınız, umarım sorun çıkmaz.


  • montreal  (16.04.12 00:17:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.