[]

Adil Kullanım Saçmalığı

Superonline 10 mbit Fiber İnternet kullanıyorum. Ekteki resimde görülen download ve uploadları yapmışım. şubatta indirmem daha az olmasına rağmen hızım düşmüştü fakat bu ay yani nisanda henüz düşmedi. Neden düşmedi ki, bişey çıkmasın altından?




 
Donanımhaber'da birkaç kişi, telefonla aranmak suretiyle artık adil kullanım kotasına tabi tutulmadıklarını öğrendiklerini söylemişti. Öyle bir durum olabilir mi diye düşündüm. Fiberde anında düşüyor hız çünkü. Biliyorum, arayıp sormaya da çekiniyorsun ama çok merak ediyorsan başka bir yolu da yok sanırım.


  • jay jay justified  (15.04.12 16:58:20) 
hangi paketin var?


  • ben smyrna  (15.04.12 17:12:52) 
10 mbit fiber internet kullanıyorum. şu anda en düşük 20 mbit paket var, 2 yıldır falan kullanıyorum 10 mbit varken almıştım.

ya altından bişey çıkmasından kastım şu, hızım düşecek diye bir şey indiremiyorum korkudan. eğer iptal olduysa rahat rahat indireceğim.
  • Barki  (15.04.12 17:42:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.