µtorrent...

merhaba torrent tutkunları,

diyelim elimizde utorrent'in son sürümü var ve biz bundan 5 önceki sürümü özel bir sebepten yüklemek istiyoruz. mevcut sürümü kaldırmadan eski sürümü kurarsak inmekte olan dosyalara bir zarar gelmiyor değil mi? indirme devam ediyor yani?

kaldı ki benim bildiğim o zamana kadar inmiş dosyanın yerini değiştirmediğimiz sürece yenisini kurunca kaldığı yerden tanımlayıp oradan indirmeye devam ediyor.

ve sanırım mevcut sürümü kaldırmadan direk eskisini kurarsak bu durum bile yaşanmıyor aynen devam ediyor indirmeye...

yanlış mı biliyorum?

evt. ama folder ayarları yapmanız gerekebilir. geriye doğru uyum olsa olsa .torrent dosyası için sorun olmayacaktır. ama ayarları ayrıuca yapmak gerekbilir.

  • ben smyrna  (15.04.12 14:33:43)
daha yeni filehippo'dan 1.6.1 versiyonunu indirdim kurdum, aynen geldi torrentler.

  • talemon  (15.04.12 14:52:46)
kaldırırken ayarları silme seçeneği var, onu kaldırırsanız sorun olmaz. çok defa yaptım. yalnız versiyon farkı yüksekse belki sorunlar çıkabilir.

  • f2dx  (15.04.12 17:59:35)