Playstation 3 alacağım tavsiye var mı?

vatan bilgisayarda şu sıralar yüzde 24 indirim kampanyası var.bir model beğendim fakat kalmamış.move lu bir modeldi.olmadı moveu ayrı alacağım.sormak istediğim şu.vatanda bir ps3 320 gb uncharted 3 oyunuyla birlikte 795 tl.oyunun fiyatı vatanda 12o tl yani cihaz 680 tle falan geliyor.tabi taksitle.donanımhaber ve sahibindene falan baktım ama pekte farklı fiyatlar yok açıkçası.50-60 tl fark içinde ikinci el istemiyorum.ne dersiniz uygun mudur bu fiyat?

www.sonyasya.com

ben de tam aynı ürüne bakıyordum burası daha uygun gibi, bimeks, mediamarkt, dartyde pek birşey yok...
  • sic_co  (15.04.12 00:43:07)
kredi kartına 758 tl diyince sevinmiştim.ama taksit işin içine girince 780tl oluyor.15 tl fark için netten beklemektense mağazadan direk gidip almayı tercih ederim.keşke taksite de 758 tl olsaydı.peşin ya da tek çekim alacaksan senin için daha uygun ama.

edit:yanlız bir saniye orda ikinci oyun hediye diyor.doğru mu görüyorum.öyleyse balıklama atlanır
  • Wolfware  (15.04.12 00:52:10 ~ 00:59:01)
Ben daha yeni hepsisony.com'dan sipariş verdim, sadece 320gb konsol 720 lira. Epeyce araştırdım sony eurasia garantisi olan en uygun burası vardi. Bu arada arkadasımda ps3 var ona danıştım unchartedla beraber almak saçma dedi uncharted 60 70 liraya bulunabiliyormus. Bu sebeple sadece konsolu aldım.

  • samfisher  (15.04.12 05:22:03)
www.morfare.com

buraya bakabilirsiniz gayet uygun şeyler olabilir:)
  • altini ser incisi ker  (15.04.12 09:09:06 ~ 09:10:13)
@samfisher bende oyuna ekstra para vermemek için çırpındım.ama sic_co'nun önerdiği ürün çok mantıklı.780tl ye hem uncharted 3 hemde ikinci bir oyun hediye.o oyunun ne olduğu belli değil gerçi :) ama takas için kullanılır hiç değilse.iki oyunluk model 780tlye bulunmaz bence.

edit:arayıp sordum hediye ettikleri ikinci oyun infamous2 imiş.yani 780tl ye iki tane sağlam oyun almış oluyoruz.
  • Wolfware  (15.04.12 11:41:14 ~ 12:15:50)
Vallaha bu daha mantıklı, ben de hazır adamlar yollamadan iptal edip bunu alayım akıl var mantık var :). İyi ki sormuşsun sağol valla.

edit: hem bana 750'ye gelecek, taksit falan da kullanmıoyrum. 30 lira fark ile bu iki oyunu elde etmiş oluyorum. Gayet iyi.
  • samfisher  (15.04.12 21:00:34 ~ 21:02:30)