bilgisayara programı yükleyemiyorum

torrentle program yükledim, çalıstırınca disk yansımasını yazmaya baslamak için yaz'a basınız diyor basıncada olmuyor :S ne yapmalıyım?

dosyası disk yansımasına yazmaya başlamak yerine, sanal sürücüye eklemeniz gerekiyor. Bunun için de ultraISO gibi bir programı indirip bilgisayarınıza yüklemeniz lazım. ardından dosyaya sağ tıklayıp ultraISO seçeneğinden 'mount the drive :H' i seçmeniz yeterli.

  • naylonlee  (14.04.12 15:37:20)
iso dosyası ise şuraya (bkz: magiciso)

  • lunedor  (14.04.12 15:37:43)
yukledım mount the drive F: var bende sag tıklayınca. bılgısayarı 2 gun once aldım hıoc bırsey yukludegıl bellı baslı programları onceden yuklemelıyım acaba ya? neden olmuyor adobe cs 5 yuklucektım disk yazması diyordu altraıso yükledım F: cıkıyor

  • emir135  (14.04.12 15:46:28)
güzel. mount the drive F: seçeneğine tıkladığında bilgisayarım menüsüne gel. orada F diski olacak. İşte orada senin dosyaların var. o dosyayanın içine girip setup dosyasından programı yüklemelisin

  • naylonlee  (14.04.12 16:06:42)
diski biçimlendirmem lazım galıba :F e gelınce yok bırsey cıkmıyor ,nasıl bıcımlendrıcem?

  • emir135  (14.04.12 17:11:06)
bende f: diski yok nu ne ya! bılgısayarı yenı alınca bunları benım mı yapmam gerekiyor :S biçimlendirmeye calısıyrm bilgisayarım disk yonetımıne gırıyorum orda f: yok c: ve d: var bıde sıstem ayrıldı yazıyor ?

  • emir135  (14.04.12 17:21:35)
f sanal bir sürücü. aslında bilgisayarında f sürücüsü yok. programı yükleyebilmek için f adında sanal bir sürücü yaratıyoruz. dediklerimi yapmalısın

  • naylonlee  (14.04.12 18:21:39)