yarın ne yapayım

sabah beşiktaşta kahvaltı yaptıktan sonra biraz bir şeyler yapayım, oraya buraya gideyim diyorum. ne yapmalı?

yalnız mı?

  • amilaz enzimi  (13.04.12 22:12:35)
maalesef :|

  • trinitrotoluen  (13.04.12 22:15:29)
bize gel.

  • hamaliel  (13.04.12 22:15:52)
kahvalti yaptiktan sonra sigara ic. sigara kullanmiyorsan kahve olabilir. oraya gitmek bence de guzel fikir. aksam olunca da eve donebilirsin. bir gun de boyle eksilir hayatimizdan.

  • harrage  (13.04.12 22:16:38)
beni gezdir,nickini sevdim

  • amilaz enzimi  (13.04.12 22:18:50)
beyler yalnız hatun buldum diye ümitleniyor olabilme ihtimalinize karşı boşa heyecan yapmamanızı tavsiye edicem :) mesaj atan bile var la

@hamaliel
sizde napıcaz? ben dışarıda olmak istiyorum. gerçi sağanak yağış gösteriyor meteoroloji ama bakalım artık.

@harrage
sigara içmiyorum ama kahve de içmek istemiyorum. zaten bu dediklerin iki dakikalık iş.

@amilaz
ben kendim gezecek yer arıyorum zaten. sen beni gezdir bence.
  • trinitrotoluen  (13.04.12 22:28:19)
yarın hava yağışlı, açık alanda gezmeyi düşünme pek ;) (tabi sırılsıklam olmayı sevmiyorsan..)

edit: hava konusunda benden önce davranmışın.
edit 2: Dolmabahçe sarayını gezebilirsin mesela?
  • hakmut  (13.04.12 22:30:35 ~ 22:32:43)
tek başıma gidince göze batmayacağım kapalı bir mekan söyleyin diyeceğim ama, oturup bir şeyler içebileceğim bir mekandan öteye gitmeyecek muhtemelen söyleyecekleriniz. ölücem lan yakında yalnızlıktan. dışarı bile çıkamıyorsun :'(

  • trinitrotoluen  (13.04.12 22:34:25)
yok ben şey demek istemiştim,yalnız gezilir mi al birini yanına gibilerinden.
iyi bilmiyorum avrupa yakasını,tek tavsiyem yalnız gezmemelisin olcaktır.

  • amilaz enzimi  (13.04.12 22:36:29)
yaaağ bak işte.benden önce kendin demişin

  • amilaz enzimi  (13.04.12 22:37:31)
dışarı çıkalım diyebileceğim iki kişi var, onlar da gelmez yarın. başka kimse yok maalesef. ben de istiyorum yanıma birini almayı da, yok ne yapayım.

  • trinitrotoluen  (13.04.12 22:40:23)
ozaman cık dedıgınde dusunen tasınan sonra ama olmaaaz ki diyenle arkadas olma buradan cıkarılması gereken sonuc bu bence :)

  • dyg*dyg  (13.04.12 22:45:08)
@shnhkn

havanın nesi güzel yahu. yağmur varmış yarın.

@dyg

iki üç arkadaş var diyorum, onlarla da ilişkimi keseyim tam olsun değil mi.
  • trinitrotoluen  (13.04.12 22:51:12)
tam olsun ne ya gecmısten gunumuze yenı arkadas edınmedın mı hıc elındekılerı mı tukettın hep.
yenı arkadas edın kendıne bunun yas sınırı yok malum.tamam yarın yalnızsın orası garantı ama ondan sonrasını da dusunmek lazım ama dı mı?

  • dyg*dyg  (13.04.12 22:56:20)
kitapseverseniz kabalcı, alkım falan gezin. sonra bir yere gidin bir şeyler için, kek börek yiyin. kitap, cd vb bir şeyler aldıysanız onlara bakarsınız vakit geçer. olmadı bir dergi falan alın. hava yağmurluyken iyi gider okumak.

  • quasiromantic  (14.04.12 00:42:28)