Akrabası İntihar eden birisi taziye için aranır mı?

Ev sahibimin kardeşi evlendikten 2 gün sonra balayında intihar etmiş çok garip.Ev sahibim üst katımda oturuyor cenaze için yoklar 1 haftadır ben geçmiş olsun diye arasam mı aramasam mı diye ikileme düştüm?

ara canım neden aramıyorsun?

1 hafta taziye için kısmen geç ama yine de ara.
  • truvaiti  (13.04.12 19:20:11)
Ev sahibim üst katımda oturuyor cenaze için yoklar 1 haftadır ben "geçmiş olsun diye" arasam mı aramasam mı diye ikileme düştüm?

Geçmiş olsun diye olmaz. Başın sağ olsun diye ararsan olur. Ama şimdi geç oldu biraz. Yarın ara bence.

Bir de benim de bir tanıtığım evlendikten 3 gün sonra intihar etmişti 1-1,5 yıl önce. Evlendikten sonra intiharın eskilerden bir örneği var mı ?
  • insanlik icin buyuk bir adim  (13.04.12 19:28:40)
arama.
geldiği zaman söylersin.

  • blue1809  (13.04.12 19:29:38)
ara da evlendikten sonra neden intahar etti öğrenincede benle paylaşş merak ettim

  • Barbunya2  (13.04.12 19:37:27)
@insanlik icin buyuk bir adim
doğal bir ölüm olmadığı için ikileme düştüm.Gazetler babasının kanser olduğunu öğrendiği için intihar ettiğini yazmış ama pek inandırıcı değil.

  • sekho  (13.04.12 19:38:31)
Evlendikten sonra intiharın eskilerden bir örneği var mı ?

===> bu yeni çıkmış bir şey değil ki? hatta bana kalsa eskiden daha da çoktur belki.
  • truvaiti  (13.04.12 19:39:00)
@sekho:

sen cumhuriyet savcısı - adli tıp uzmanı değilsin ki ?

sana ne ölüm nedeni nedir ne değildir?

sen aç telefonu "allah rahmet eylesin biz de üzüldük elimizden bir şey gelirse yardımcı oluruz iyi günler" gibi şeyler söyle kapat.
  • truvaiti  (13.04.12 19:42:40)
olay bu herhalde

www.dha.com.tr
  • trinitrotoluen  (13.04.12 19:46:31)
@trinitrotoluen beni korkuttun şimdi ev adresimide bulursun:)

  • sekho  (13.04.12 19:48:19)