Wireless sorunu

Selamlar,

Ttnet'ten wireless aldım. benim netbook, bağlanınca başta güzel güzel giriyor, ama 10-15 dk. geçmeden hiçbir siteye bağlanmıyor. her ne kadar kablosuz bağlantı bağlı felan dese de hiçbir sayfayı açmıyor. Tabi kes bağlantıyı tekrar bağlan dediğimde herşey düzeliyor. ama bir 15 dk. sonra tekrar aynı şey.

ne yapmam gerektiğini bana açıklayacak olan dostlara şimdiden teşekkürler. bağlanırken bi ip verip hep ona mı bağlan demeliyim anlamadım ki. arkadaşlar bi yardımcı olun be. çıldırcem.

kolay kurulum programı vb. bir zımbırtı yükledin mi? yükledinse kaldır. ben ilk zamanlarda hep buna benzer bir sorunla karşılaşıyordum. sonunda bir gün sinir oldum lan bu program ne işe yarıyor ki? lanet olsun kaldırıyorum dedim. o gün bugündür şebeke sorunları dışında kesilme yaşamadım. bildiğin bağlantımı koparıyormuş meğer lanet program. seninki de böyle bir şey olabilir diye yazayım dedim. sorun yaratıyor olabilir. tabi wireless bilgilerini de edinmeyi unutma. gerçi ip adresinden kendi modemine girip de öğrenebilirsin ama sen yine de şifreydi falan elinde tut o bilgileri...

kimse de cevap yazmamış nasıl üzüldüm.:D
gerçi internetin kesilmesinin zibilyon çeşit sebebi olabilir millet üşeniyor artık yazmaya...:/
  • kisa bisey olsun istemistim  (13.04.12 01:09:42 ~ 01:10:13)
channel ayarını bi müşteri hizmetlerine sorasana 11 olması gerekebilir

  • salimkayabasi  (13.04.12 01:26:35)