Playstation 3 fiyatı nasıl?

selam duyurunun oyun hastaları

bugün electroworlde gittim.orda bir satış danışmanıyla konuştum.bir kampanyaları varmış 320 gb ps3+çift kol+uncharted 3 ve pes 12 oyunları 1000 tl ye geliyor.ama 10 taksit ve 3 ay erteleme yapılabiliyormuş.3 ay erteleme gayet hoşuma gitti.ama fiyat tuzlu geldi yine de.böyle bir cihaz ve oyunlar için bu fiyat normal midir? yoksa daha uyguna bulabilir miyim?

850 lira civarıdır diye tahmin ediyorum piyasa. birazdan cevaplar gelir ama.

  • unalub  (12.04.12 19:40:12)
çift kol 320 gb ps3 650 liraya satıyorlar sahibinden.

hatta ekşi markette şunu gördüm

www.eksimarket.com

sahibinden.com da get açtırıp taksıtte yaptırabilirsin.
  • fukka  (12.04.12 19:52:40 ~ 19:53:16)
sahibinden den daha önce alışveriş yapmadım bu konularda da cahilim biraz.güvenilirdir değil mi? yoksa ordaki satış yapan kişilere göre değişiyor mudur?

  • Wolfware  (12.04.12 20:03:06)
Khalkedon diye bir yer var, bir ara baya uygun fiyatlı, garantili cihaz satıyordu. Google da khalkedon ps3 diye arat ilanlarına rastlarsın, konsol dünyasında epey isimli bir yer.

  • iustitia omnibus  (12.04.12 20:12:15)
inanmicaksın ama benim oturduğum yerin hemen bir alt sokağında khalkedon bakırköy'de.orda fiyatlar uygunsa ordan alabilirim.

  • Wolfware  (12.04.12 20:13:12)
evet değişiyordur. kullanıcıların yorumları ve puan durumuna göre güvenebilirsiniz.

  • fukka  (12.04.12 20:13:22)
istanbulda yazıcıoğlunda veya sirkecide uygun fiyatlı bulursun ama taksit yapmak istediğinde fiyatı geçiriyorlar haberin olsun.

  • fukka  (12.04.12 20:14:27)
benimde taksitten başka şansım yok.ama şöyle biraz araştırma yapınca elektroworlddeki abininde bana az daha geçireceğini öğrendim.yani oyunlar zaten değiş tokuşla bişekilde ucuza getirilir.bir kol daha vericem 3 ay taksit erteleticem diyip 1000tlyi geçiriyormuş.en kötü khalkedonda 680 tlye var.biraz üzerine ekler taksitle alabilirim.tabi biraz daha araştırma yaparak.

  • Wolfware  (12.04.12 20:20:14)
yenisi 750TL, 250tl fazladan borçlanıyorsunuz oyunlara birşey diyemem

  • sunset0771  (13.04.12 16:15:39)