THY kart ibrazı.

Arkadaşlar merhabalar. Yarın sabah uçağı ile thy'den bilet aldım fakat lanet olsun kredi kartı babamın. Ve babamın kart ibrazı yapmasını istiyorlar. Fakat kendisinin istanbula gelmesi imkansız. Çağrı merkezinden yetkililere ulaşmakta imkansız.

Bunu farklı bir şekilde. Babamın kredi kartını alıp gitsem ya da onaylı bir dilekçe vs götürsem halledebilir miyim?

ben de babamın kredı kartıyla aldıgım bıletlerle uctum thy ıle 3 ay icinde 3 kere -sonuncusu 3 gün önce- kimse kredi karti sormadı.

  • gene mi gene  (09.09.08 13:26:43)
Babanızın kimliğinin fotokopisiyle, kredi kartını götürürseniz sorun çıkarmazlar. Kredi kartını götüremezseniz fotokopisini götürün ne olur ne olmaz. Sonuçta ibraz edilecekmiş, yani kayda bir belge geçmeyecek. Sorun olmaz.

  • neronas  (09.09.08 13:53:59)
Ben arkadasima bilet aldigimda cagri merkezi THY'nin ofisine gitmem ve karti gostermem gerektigini soylemisti. Oyle yapmistim ama zahmetli bir yontem.

  • wpi  (09.09.08 14:11:32)
sanırım başkasının kartı ile bilet aldığında, kendine ait bir kredi kartı ibraz edince uçabilirsin.

  • cliffburton  (09.09.08 15:05:25)
baska zamanlar icin ek bilgi: baban herhangi bir thy ofisine gidip gosterirse, sisteme not ediliyor ve ucustan once ibraza gerek kalmiyor.

  • pyro clustic flow  (09.09.08 22:54:42 ~ 22:55:18)