“İphone 4s” mi? HTC evo 3D mi?”

Arkadaşlar merhaba,

Telefonumu değiştirmeyi düşünüyorum fakat iki telefon arasında kararsız kaldım. Karar veremediğim telefonlar;
“ iphone 4s” ve “HTC evo 3D” bu iki telefondan hangisini önerirsiniz?

Elbette daha iyi bir öneriniz varsa onu da duymak isterim. Yani boş ver 4s’i ya da salla evo 3D’yi ben sana bunu öneriyorum. diyebilirsiniz ama tek ricam önerdiğiniz telefonu neden önerdiğinizi ve benim aklımda olan bu iki telefondan ya da bu iki telefonun diğerinden daha iyi olduğunu düşünmenize neden olan şeyi de açıklamanız. Kıyaslamanızı neye göre yaptığınızı yazarsanız daha iyi olur.(+), (-) vs...

Teşekkürler...

abi bu 4s dediğin cihazın şarjı birkaç saat gidiyor.herkes deli gibi peşinde ama bu gerçeği gözardı ediyorlar.bence popüler diye alma 4s

  • Wolfware  (11.04.12 12:24:28)
4s.

sarji birkac saat gidiyor diyen arkadaslari kale alma. bol konusma, normal internet (3g) ile 1,5 gun gidiyor.
  • entrapmen  (11.04.12 12:54:13)
ikisini de kullanan arkadaşım var. evo kullanan korkutan 3g açamıyor. ayrıca koskoca htc bildiğin kasıyor. kitleniyor filan. 4s ise daha iyi şarj konusunda. ayrıca evo'nun 3d olayı da boş iş. bilgisayara aktarılamıyor. zaten çektiğiniz resimler de taso gibi. telefonu hareket ettirince taso gibi değişiyor boyut. ve acayip göz yoruyor (20 dk. en fazla)

  • nakippoyraz  (11.04.12 13:00:20)
4s in daha doğrusu iphone'ların sarjının az gitmesi kendinden değil, tamamen kullanıcıdan kaynaklanıyor. sen öküz gibi internete gir oyun oyna, yuklediğin uygulamaları hayvanca kullan (kullanman sorun değil ama arka planda açık bırakman sorun) ondan sonra sarj bigünde biter dersin.

4s alabiliyorsan al HTC yi tavsite etmem. sonucta cihazı almak kadar nasıl kullandıgında önemli
  • Bysb  (11.04.12 13:02:06)
bulursan eğer
Sony Xperia S

  • wampex  (11.04.12 13:33:04)