hoparlor sorusu

hoparlorun onune koyulan bi sey var boyle sungerimsi. nedir o?

ornek veriyorum. arabalarda hoparlor ile koyulan yuzey arasinda oluyo sanki dagilacakmis gibi sungergillerden biri gibi

www.alcipan.tk

şu alttaki üçgenlilerin düzleri oluyor sanırım
  • yuto  (11.04.12 02:40:30)
nerden satin alabilirim peki bunlardan nerde bulabiliriz?

  • maresalx  (11.04.12 02:43:08)
senin sorduğun hoparlörün titrememesi ve sarsılmaması için kullanılıyor yüzeyde titreyerek kötü ses oluşturmaması için.yuto'nun paylaştığı ses yalıtımı için.sesin yüzeylere çarpıp geri dönüşünü önlemek ve bulunan ortamda iyi bir akustik oluşturmak için.araçtaki amacı ile kullanıcaksan kendin bişilerden yapabilirsin prizmalar şeklinde olması gerekmiyor.

  • discopolice  (11.04.12 02:50:39 ~ 02:51:37)
evet abicim oto radyosunu evde kullanicam ama o cisim her neyse hoparlorun onune ondan da koymak istiyorum. nedir bu sey nerden bulabilirim? 3-4 kat kadin corabi falan gersem olur mu sizce?

  • maresalx  (11.04.12 02:55:09)
yumurta kapları da bu işi görüyor tam olarak.

folambalaj.com
  • sfunder  (11.04.12 02:58:22 ~ 02:58:53)
kankalar benim amacim yalitim degil ya sanirim discopolice'in dedigi gibi sarisntiyi kesiyo bu zimbirti. hoparlor ile kestigim yuvarlak kismin arasina koymak icin ince bi sey ariyorum. hicbi sey bulamazsam 5-6 tane kadin corabi gericem oraya

  • maresalx  (11.04.12 03:00:46)
@discopolice+1, kulaklıktır ufak tefek elektronik eşyadır, bu tür şeyler satan ve genelde bilgisayartcıların yanında yöresinde olan dükkanlara sorun, olmasa bile yönlendirirler.

  • deliberte  (11.04.12 03:08:14)