geçmiş güne rapor

yarın saglık ocagına gitsem bugün(10.04.2012) için sağlık raporu alabilir miyim ? okul için lazım.gerekirse doktora hocayıda aratabilirim...
bugün sınava giremedim de..

alamazsın.

  • siradisi00  (10.04.12 20:52:23)
yok kankam kralı gelse alamaz o raporu. bir hafta sonrasına ilaç yazdırmak gibi bir şey olur o.

yarın muhakkak git hocana izah et durumu, yakın zamanda yapsın sınavını. sorun olmaz. sırf daha sonra girebilmek için neredeyse hiçbir sınava gününde gelmeyen arkadaşım var. rapor almadı, almasına gerek de olmadı.
  • der meister  (10.04.12 20:57:40)
@der meister
zaten hoca dedi git al diye.okulda sıkıntı olabiliyomuş o yuzden al kesin olsun dedi..
not:üniversite.
  • taha1907  (10.04.12 20:59:01)
ben de ilk donem vizeye giremedim(uyanamadım) beni(hazırlık caylagı) fena keklediler.her raporu kabul etmiyolar felan diye bi vizem eksik ort.52 yukseltcem diye kıcımı yırtıyorum.

  • efendilik dizboyu  (10.04.12 21:02:22)
panpa geçmiş güne rapor alamazsan normal bi rapor al, scanner ile tarat, word ile tarihini değiştir ve bastır. sonra da bi tükenmez kalem ile imzaya dolgunluk kat üzerinden geçerek.

  • VickVickyVale  (10.04.12 21:03:59 ~ 21:07:47)
ha ben lise sandım... rapor alamayacağını söylersen yardımcı olacaktır. zaten her ihtimale karşı alabilirsen al demiş, almazsan yapmam dememiş. geçmiş güne rapor alamazsın yani bunun seninle, tanıdıkla alakası da yok.

ayrıca sakın word'de rapor taratayım falan deme. (bildiğim kadarıyla) hepsi işleniyor onların. sen kendin rapor yazıp verirsin adamlara, ama hastane kayıtlarında yoktur falan filan, çok büyük sorun çıkabilir. yoksa herkes taratıp taratıp götürürdü, olur mu öyle?
  • der meister  (10.04.12 21:05:51 ~ 21:06:14)
belgede sahtecilik yapma

  • gominist redar  (10.04.12 21:06:45)
yok beyler öyle bi sahtecilik yapmam..

  • taha1907  (10.04.12 21:09:43)
geçmiş tarihli rapor yazan doktorun itina ile alnını karışlıyorlar...

  • salak oldugum icin burdayim  (10.04.12 21:28:56)
biz eskiden askerlik sorunu nedeniyle defterde boşluk bırakırdık. bu da milyonda birdir. bu varsa ancak olur.

milyonda 1 yani.
  • truvaiti  (10.04.12 21:35:14)