[]

bilek ağrısı

Sorumun cevabını muhtemelen biliyorum ama yine de sorayım,

mesela bir yere dayanırken, kalkarken falan, elimi uzatıp ortalama 90 derece açıyla güç uyguladığımda kalkmak için anlık bir acı oluyor bileklerimde. Yaptığım manyak bir hareket mi yoksa bileklerimde mi sorun var bilemedim.

Günde 12 saatten fazla bilgisayar başında geçiriyorum onu da belirteyim.

 
cevabını bildiğini biliyorum dostum. karpal ... kapiş.


  • kendal  (09.04.12 20:39:23) 
Olur öyle. fareydi klavyeydi adamın bilekleri kitliyor. Ben çözüm bulamadım.


  • nedendir bilinmez  (09.04.12 20:48:14 ~ 20:48:32) 
carpal tünel sendromu olabilir. sürekli fare ile uğraşmaktan dolayı. sinir sıkışması.


  • koseli cember  (12.04.12 21:27:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.