İçimdeki Marantz anfi aşkı bambaşka...

Klasik bir Marantz anfi (özellikle 2250, 2250b, 2270 ve 2275 modellerinden birini) edinmek istiyorum. Sahibinden'de, gittigidiyor'da filan biraz bakındım ama hem biraz fahiş fiyatlar istiyorlar gibi geldi, hem de deneme imkanı yok. İstanbul'da klasik anfiler satan güvenilir bir dükkan biliyor musunuz?
Pek sanmıyorum ama elinizde varsa ona da hayır demem :)

sen marantz al. sana şiddet uygular çalarım amfini (anfi değil bi kerem o amfidir doğrusu). tüm arkadaşlığımız buraya kadarmış derim.

mekan olarakta acıbademde sesi elektronik var. ses ekipmanları konusunda uzman bir abimizin yeri. ona devamlı gelip gidiyor böyle eşyalar. adres olarak tarif etmeye kalksam asil color'un altında diyebilirim.
  • darknum  (08.09.08 16:23:57)
kadıköy'de klasik müzik sistemleri satan çoğu yer kapandı. halen aktif olan teknik saat diye bir yer var, epey eskiden beri bu işleri yapıyorlar. hem ikinci el hem de sıfır müzik sistemleri satarlar. güvenilirdir, yalnız fiyatları yüksek oluyordu genelde. teknik saat civarında başka bir iki dükkan daha vardı.
tekniksaat.com

bir de beşiktaş'ta ıhlamurdere caddesinde beşiktaş hamamının ordan giren sokakta (ya da ondan bir sonraki sokakta olabilir) vardı bir klasikçi, ama halen açık mıdır bilmiyorum.
  • vulpius  (08.09.08 18:49:57)