Karışık bir durum - İlginç bir soru

Bir organizasyona katılacağım Hollanda'da. Organizasyonla ilgili hatıra t-shirt yaptıracak ordaki kuruluş. Herkesin bulunduğu Facebook grubunda t-shirt bedenleri sormuşlar. Lanet olsun ki bir kişi bile xl dememiş ki benim demem gerekiyor :) Bunu yaparken sadece o kutucuğu işaretleyip geçsem ezik kalırım gibi ama yanına bir şaka yapıştırayım diyorum özgüven gösterisi yapmak amaçlı(çirkin planlar evet).
Aklıma iki şey geldi.

1- Watch out , we got an XL over here !
2- Everything's bigger in Texas :)
3- Everything's bigger in Turkey :)

Aynen kopyala yapıştır yapıcam bunlardan birini. Ama 3.nün önünde bir engel var ki o da şu , başka bir türk arkadaş (erkek) bunu yazacağım yerin iki üstüne "1.70 boyum var 60 kiloyum ufacığım s de olur ama m olsun garanti olsun" gibi bir şey yazmış. O yüzden 3.ye sıcak bakamıyorum ama ilk ikisi arasında kararsızım. Her türlü öneriye açığım.

Not : Dalga geçenin çocuğu dombili olsun.
Not 2 : "Bunlara mı takılıyorsun ?" diyenlere de bunun eğlence amaçlı bir öğrenci organizasyonu olduğunu belirteyim peşinen.

ben olsam 1. seceneği yazardım. amerikalı olsan 2 uyardı ama , genede senin bilecegin bisey. 1 yada 2 yazı tura at , 2 gelirse bidaha at taa ki 1 gelene kadar :D

  • kennym  (08.04.12 20:50:49)
bigger is better yaz. :D

erasmus tişörtü mü :D
  • cecilia  (08.04.12 20:52:11)