[]

eminönü kuruyemiş

toptan kuruyemiş almak istiyorum
çok tükettiğim için kuruyemişiden almak çok hesaplı olmuyor

eminönünde mısır çarşısı civarlarında varmış iyi kuruyemişçiler
hangindnen almalı dostlar?

 
rami toptancılarda da ucuza bulabilirsin ayrıca cok tüketme zararlı


  • seljax  (07.04.12 12:35:46) 
adini bilmiyorum yerin ama tarif edeyim: kurukahveci m.e.v.m'larinin oldugu sokaga giriyorsun. soldan ikinci veya ucuncu dukkan. namli pastirmacinin sol caprazina dusuyor sanirim.
yalniz sunu soyleyeyim cok cok ucuza bulamazsiniz. fiyatlari uygundur, kuruyemisler daha tazedir ama cok ucuz degildir.

ben burayi tarif ettim ama kisa bir gezinti ile fiyatlari karsilastirin derim. civarda cok fazla var. misir carsisinin bu kismindalar genelde. icinde de satiyorlar ama tahmin edebileceginiz gibi daha turistik. bir de yemeden almayin hicbir seyi :)
  • entrapmen  (07.04.12 12:46:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.