ne okusak

beyler, evdeyim bu aralar bi sürü kitap var elimde ne okusam bilemedim.
hepsi bilinen kitaplar mutlaka okuyan çoktur.

Vadideki Zambak- Balzac
Aklından Bir Sayı Tut- John Verdon
Sofi'nin Dünyası- Jostein Gaarder
Yeşil- Ted Dekker
Siyah- Ted Dekker
Olasılıksız- Adam Fawer
Savaş ve Barış- Tolstoy
Kumarbaz,
Suç ve Ceza- Dostoyevski
Da Vinci'nin şifresi- Dan Brown

bi klasiklerden, bi hafif kitaplardan gidin. ne bileyim, savaş ve barış'a başlayın, o bitince olasılıksız'a geçin, vadideki zambak'tan sonra da vinci'yi okuyun vs... sadece birini okuyacaksanız tolstoy okuyun =)

  • kobuzchu kiz  (06.04.12 18:02:25)
Çok güzel seçenekler bunlar. Sofi'nin Dünyası'la başlamak gerekir derim ben.

  • styx  (06.04.12 18:03:18)
dostoyevski
tolstoy
balzac

önce iliklerinize kadar bi edebiyat hissettikten sonra. olasılıksıza geçersiniz.
  • irrasyonel kedi  (06.04.12 19:10:55)
suç ve cezayı oku ancak mahalledeki yaşlı kadınlardan uzak dur:))

  • boran79  (06.04.12 19:45:12)