K.Karabükspor-Beşiktaş tahmin

Panpalar,

K.Karabükspor-Beşiktaş maçında Avrupada Karabüke 6 oran veriyolar, ne dersiniz olurmu sizce, BJK baya eksik, Karabük içerde son 8 maçını aldı(FB ve TS dahil), Karabük amaçsız.Kasamın yarısını ışınlayayaım diyorum. Sonra Dubaide viskimi yudumlarım ne dersiniz ? (Kasa:2.000)

Not: Doğma büyüme Karabüklü, hasta BJK liyim :)

beşiktaş bana göre alır bu maçı. bjk playoff için oynuyor karabük amaçsız oynuyor.

  • altini ser incisi ker  (06.04.12 09:41:51 ~ 09:42:10)
her zamanki gibi karşılıklı gol olacak. bariz.
sahadan'dan baktım şimdi son 4 maçı hariç neredeyse hepsi kg var..

  • dieselsingle2  (06.04.12 10:10:01)
kasa herzman kazanır ama o kasa senin kasa değil panpa. Tayfur hoca karabük maçını kazanmak isteyecektir,ama bülent hocamızda evinde iyi. 1-0 çifte şanş çek dicem ama kör talih ya bjk nin maçı kazanacağı tutar.

Ayrıca bu bahsettiğin avrupada krabuk-bjk macını tek mac olarak oynayabılıyormusun oda var.
  • Bysb  (06.04.12 10:44:20)
kanka maçtan bağımsız düşünürsen: teknik direktör değiştiren takımlar, değişiklikten sonraki ilk maçını büyük ihtimalle kazanıyorlar.

  • kameramotor  (06.04.12 10:57:10)
kameramotor +1

tayfur yenilirse anında itiraz sesleri yükselecektir. o yüzden beşiktaş'ı oynatmaya çalışacak. ayrıca q7 falan carvalhal hoca gittikten hemen sonra sakatlıktan çıktı vs. yani onun tayfa da kendini vererek oynayacaktır. haliyle beşiktaş alır diyorum bu sefer.
  • repins  (06.04.12 11:36:35)
amaçsız ve evinde hemen hemen her takımdan gol yiyen bir takımın, çok güçlü ve puana ihtiyacı olan başka bir takım karşısında galibiyet alacağına 1000 lira basacak olman sence de anormal değil mi? tamam top bu hiç bir şey belli olmuyor. bir şekilde sekiyor top ve içeri girebiliyor şaşırtıyor bizleri falan filan ama neden 1000 lira basıyorsun? 100 lira at yahu 200 lira at. 1000 lirayı 7 ye katlayacak yüzlerce kupon yapabilirsin. fenerbahçe ve ts yi de yendi yazmışsın. karabüklüsün izlemişsindir o maçları da. nasıl yendiklerini görmüşsündür. stoch tarihi bir hata yapıp topu ceza sahasındaki rakip futbolcuya asist yapıyor. alex hiç yapmadığını yapıp penaltı kaçırıyor vs. ayrıca bahise doğma büyüme nereli olduğunu, hangi takıma sempati duyduğunu karıştırırsan bir bok kazanamazsın.

bak ilk 11 ler açıklandığında iki takımıda kafanda bir oynat. karabük bir gol yerse iki tane gol atabilir mi yahut karabük bir gol atarsa maçı gol yemeden tamamlayabilir mi diye bir düşün. öyle karar ver.
  • olaguer  (06.04.12 11:56:28)
öncelikle benim tarafımda olan kimseyi göremediğim için mutluyum :)
benim karabüke yönelmemdeki ana sebep artık BJK ye güvenimin sıfıra yakın olması.

@Bysb

evet oynanabiliyor.

@olaguer;

teyzemin sakalı olsa eniştem olurdu, her maçın her pozisyonunu irdelersen işin içindne çıkamazsın. ayrıca doğma büyüme karabüklüyüm BJK taraftarıyım derken bunları bahise karıştırıp oynadığı nerden çıkardın. Bu güne kadar bahisten en büyük kazançlarımı hep BJK nin karşısına oynayarak kazandım açık söyliyim, bu nedenle senin anladığın manada duygusal değil daha realistik bakıyorum BJK maçlarına. 5 sene Çarşı'nın içinde maç izleyim rakibe bütün kasayı basıp kazandığımı çok hatırlıyorum,

velhasılkelam herkese teşekkür ederim düşünceleri için.

dipnot:maçtan sonra burdayım :) (maçkolik style)
  • tombalabala  (06.04.12 13:57:34 ~ 13:58:24)
berabere biter bu maç.

  • karpuzpeynirekmeksu  (06.04.12 14:37:07)
iyi de sen doğma büyüme karabüklü yüm hasta beşiktaş lıyım yazmışsın ben nereden bilebilirim duygu katmayacağını? eğer bunları yaparsan kaybedersin dedim varsayımda bulundum. şayet öyle bir şey yazmasaydın bende bunları yazmazdım. götümden uyduruyormuşum gibi konuşmuşsun. kaç yıldır bu işin içindesin bilmiyorum ama şunu motto edin kendine, GERÇEK BAHİSÇİ KASASINI ASLA BASMAZ

inşallah hem karabük hem sen kazanırsın ne diyeyim (:
  • olaguer  (06.04.12 18:38:33)
Ne oldu iddaa neye oynadın ?1-1 bitti olaya gel kazandın mi

  • Bysb  (07.04.12 00:05:30)
uzatmalarla birlikte son 25 dakika forvetsiz,son 10 dakika ise stopersiz oynayan 9 kişilik bir takımı dahi yenemediler. ben amaçları olmadığından söz ederken tam olarak bunu kast etmiştim. şayet kümede kalma mücadelesi olsaydı, karabük rakibinin bu önemli eksiklerini değerlendirir hatta iki farkla öne dahi geçebilirdi ama AMAAAÇSIZLARDI. neyse sağlık olsun.

teyzemin sakalı olsa eniştem olurdu deyip dalga geçmiştin ehe neyse bahisi bırak.

senin teyzen vardı(bir sürü maç) lakin kıllısını aradın adamım.
  • olaguer  (07.04.12 16:40:58)
kg var kg var dedim, dinlemediniz, bak ne oldu?

  • dieselsingle2  (08.04.12 18:21:02)
dubaide olmasada Antalya'da viskimi yudumluyorum arkadaşlar :)
Israrlarınız üzerine Karabüke 800(oran 6), beraberliğe 1200 attım (oran 4).BJK yenmediği taktirde 4800 gelecekti, 2800 net karım olacaktı ve netekim oldu :)

olaguer'e selam olsun :)
  • tombalabala  (09.04.12 09:29:02 ~ 09:29:56)