Ucuz laptop alacak kadar zenginim

Annemin kullandığı desktop bilgisayardan kurtulup ona bir tane laptop almak istiyorum. Bilgisayarla sadece bir iki internete giriyor ve grafik yükü olmayan puzzle cinsi oyunlar oynuyor. Yani tek çekirdek amd işlemcili, on board ekran kartlı herhangi bir laptop kabulüm, 400-500$ arasında bir şey(+kdv) arıyorum. Belki böyle bir şey almış memnun kalmış birileri vardır, şunu al gitsin memnunum der, ha? Olmaz mı?

pcdepo.com a bir bakın.

  • geldiler  (07.09.08 02:54:48)
arkadaşlardan sağdan soldan
hata gittigidiyordan ikinci el baksan o fiyata temiz bir tane düştüğü taktirde daha iyi bir makina alınmaz mı

  • demlikposet  (07.09.08 10:41:52)
kesinlikle asus eee pc 1000h tavsiye ediyorum sana. babama da almayı düşünüyoruz hatta lady laura'ya da alacaz. öyle güzel bir alet. 8 saatte kadar da pil ömrü olması çılgın bişiy. kadıköyde exa'da taksitli fiyatı 735 ytl. bi ara git dolaş eline al bak. ergonomik olarak rahat edeceksen al derim.

  • darknum  (07.09.08 12:44:30)
ben de eee almak istiyorum ama annem "öyle ufak ekranı olmasın düzgün bir bilgisayar al" diyor. yapacak bişey yok. : )

ikinci el düşünmüyorum, teşekkürler.
  • kurukafa  (07.09.08 18:45:29)
aradığın özelliklerde 400-500$ değil ytl 2. el ama sıfır kadar sağlam ürünler bulabilirsin ha para okadarda sorun değil dersen çok model var, ben lenovo v200 kullanıyorum sürekli yanımda taşıdığım için ama batarya az olması sinirimi bozuyor, acer'ın modelleri ucuzdur genelde.

  • exdp  (07.09.08 20:37:32)