sıkıntı desen değil sorun desen değil normalim sanırım ama bu ne ?

her ilişkide'' fazla rahatsın'' diye bir tepki alarak ayrınılması(çocuktuk o zaman dediğim ilişkilerde bile) durumu düşündürmeli mi beni? onları sıkmadım hiç,kıskanmadım hata mı bunlar? sadece bu konuda değil mesela,beğendiğim benimde gerçekten istediğim bir kızla ilişkim oluyor ama bir süre sonra rahatlığım bi yerden patlak veriyor olay düzel lütfen e geliyor ben tamam diyorum güzel oluyor bir süre sonra dayanamayıp ağlamalar zırlamalar eşliğinde bir ayrılık daha.
lan daha aşk nedir tam anlamadım he o derece resmen.hayatımda ki kişi olsa da olur olmasa da olayım benim bir nevi bu(sebep:olduğu zamanlar gerçekten güzel olabilir ama kesinlik yaratmak istemiyorum),artık aşk acısı çekesim var o derece hatalı olmaktan bıktım amk :D

yorum alırsam mis olur almasamda sıkıntı yok ama bu rahatlık olayını bir çözeyim diyorum yardım gelirse ne ala ;)

yorumlayamam ama biri aldatsa sni sn kendine gelirsin bnce..

  • andlee  (05.04.12 01:25:41)
@ andlee o an ciddi yaşadığım için bi ilişkiyi aldatmam, aldatılsam kendime gelirim gibi bir fikir mantıklı gelmedi nedense ama olaya hakim olmadığım için de mantıksız gelebilir haklı olabilirsin umarım tecrübe etmem o olayı :)

  • gündüz m  (05.04.12 01:30:58)
sorun sende değil kardeş.. kendin gibi birini bulup müthiş bir istatistiksel başarıya imza atabilirsen mutlu olursun, yoksa buna alışman lazım...

  • ruhibirbanyo  (05.04.12 01:33:40)
bence de, doğruyu onların yaptıklarını düşündürmelerine izin verme.

  • hophophoba  (05.04.12 01:44:53)
@hophophoba, @ruhibirbanyo +1 benim gibi bir kız arkadaş zamane şartlarında vardır elbet ama bulmakta zor olacak (: neyse en azından normalim deneme yanılmaya devam :p

  • gündüz m  (05.04.12 11:46:44)
"erkek kıskanıcak, ota boka karışıcak, dışarı çıkmama izin vermicek, kıyafetimi kısıtlayacak" diyen kezbanlarla birlikte olma abi. kendine güvenen, çocukmuş gibi azarlanmayı beklemeyen, birey olduğunun farkında olan, hayattaki tek derdi sevgili olmayan birini bul, ve sonsuza dek mutlu yaşa.

edit: arada sırada ufaktan, üzeri kapalı şekilde kıskançlık numarası yap, hani "yoksa kıskandın mı?" dedirtip gülümsetecek cinsten, hiç umursamıyosun gibi de olmasın. hoşlarına gider.
  • r_u_h  (05.04.12 13:12:33 ~ 13:14:54)
@ r_u_h sanırım kezbanımsı hatunlara rastladık hep,hoş içinde çok iyiside vardı ama kezbanlıkları tuttu hep. taktiklerin bende de tecrübeyle sabit;) ama sıkıntıyı buldum ''gerçekten istenilen kişiyle ilişki yaşanmalı '' öyle benden hoşlanıyo gideride var diyip almayacaksın hayatına sonra kezbanlar sürüsünün bıraktığı dertlerle meşgul oluyor insan :D

  • gündüz m  (05.04.12 13:31:42)
@gündüz kesinlikle katılıyorum, istemediğin kezbanlarla harcadığın vakti kendini geliştirmeye, spora falan harcasan daha mutlu olursun. hem bu sayede istediğin kızı etkilemende daha rahat olur :)

  • r_u_h  (05.04.12 13:35:25)
@r_u_h +1 abi :) vize derdi bitsin tekrar yazılırım spora kezbanın teki yüzünden bırakmıştım zaten :D

  • gündüz m  (05.04.12 13:41:33)
Boşver be hacı toyikine bak :D

  • Neden Jon Soylesene Neden  (11.04.12 02:06:39)