hastayım hastayım dedim bak noldu şimdi

beyler iki gün insanlara bu sene de hasta olmadım lan diye anlattım ctesi bronşit oldum. 4 gündür günde 22 saat yatıyorum. bu hastalık ne zaman geçicek lan_? doktora gittim ilacı raporu verdi yolladı. ne iyi gelir_? bitki çayı çorba çıktı içimde 4 günde. bir de yatmaktan belim ağrıyor deli gibi napabilirim buna_? bir de balgam sökücü ilaç var suda eriyenden. günde bir defa demiş onu içince ben çok rahatlıyom günde üç tane içiyom sıkıntı olur mu_?

ben de hastayım panpa salgın var amk.

doktor bana antibiyotiği 3 dedi ben 5 alıyorum amk. günde 10 gram parasetabol tüketiyorum. durduk yere ığıl ığıl terliyorum artık amk...

bi de balgam sökücü ilaç rahatlatmaz daha fazla öksürtür dedi benim doktor. onu içmiyorum. sigara öksürüğü daha iyi kesiyo
  • salak oldugum icin burdayim  (04.04.12 00:16:06)
kanka benim balgam sökücü çok acayip. onu bi içiyorum 10 dk sonra terlemye başlıyorum gözler falan kayıyor yatıp uyuyorum 3-4 saat. ama yatmaktan belim koptu. yok bende daha öksürük yok ağız burun tıkalı balgamdan sadece.

  • ayiadam  (04.04.12 00:18:10)
öksürük olmadıktan sonra geri kolay amk, benim boğazım yırtılıyor.

yatmaktan belin ağrıdıysa ayakta dolaşacan başka yolu yok.

bi de mehmet öz de görmüştüm, küçük bi demlik gibi bi şeyle bi burun deliğinden su koyup ötekinden çıkartmaya çalış temizlik amaçlı... ılık ve azıcık tuzlu su olacak...
  • salak oldugum icin burdayim  (04.04.12 00:36:47)
bronşit zor yaw antibiyotikleri düzenli almazsan zor geçer. eğer uyumaktan şikayet ediyorsan (gerçi dinlence oluyor ama) parasetamol kullanma feci uyku yapıyor.

  • neysene  (04.04.12 01:06:08)