Visco Yastık 'tan Anlayanlar:

www.sehirfirsati.com

Nasıl? Zaten 18 liralık bi yastık mıdır acaba? Piyasada çok çeşit var. Koçtaş'ta bile kaç çeşit visco yastık gördüm, fiyatları çok uygun diye kıllandım almadım bu sefer de. 70-80 vermek kerizlik mi yoksa "vardır hikmeti mi"?

Bi yol gösterin, kaçırmamalı mı? Yoksa "git şurdan al" mı?

boyun ağrısı çekiyorsanız boyun kısmı destekli olanlardan tavsiye ederim. alışması biraz zor ama alışınca çok rahat ediliyor.
bence bu yastığın pek de bir özelliği yok. şeklen normal yastık olacaksa zaten visco olmasına ne gerek var? sonuçta visco nefes alan bir malzeme değil ve terletiyor falan. o yüzden kılıflarını havlu gibi yapıyorlar. tüy yastık daha sağlıklı galiba.

  • edaydin  (02.04.12 16:34:49)
Bir iki hafta önce bimde satıldı, 20 lira civarı. Annem benim için kapmış bir tane. Şekli üstteki arkadaşın anlattığı gibi, gerçekten çok rahat ettiriyor. Şuna benziyor: medikalhersey.com

  • iustitia omnibus  (02.04.12 17:10:08)