istanbul'dan avrupaya (Wiyana ya da Almanya Munich filan) otobus seferleri var mi, nerde nasil?

hem ucuz olsun diyorum. hem de bavul filan var. 100 kilonun uzerinde. ucakla zor.
guvenilir firma kontakt verebilirseniz makbule gecer.

varan turizm otobüsleri gidiyor.

www.varan.com.tr
  • robinbook  (05.09.08 14:35:13)
www.ulusoy.com.tr

direkt almanya istemezseniz, istanbul'dan bulgaristana otobüsle gidin. Bulgaristandan eurolines ile devam edin.

www.eurolines.com

Not: Vizeye dikkat edin. Transit vize istenebiliyor, schengen yetmeyebiliyor.
* Sırbistan Transit geçişlerde yalnızca Türkiye’den alınmış SCHENGEN vizelerinden Transit vize istemekte olup sınırda vize vermemektedir yolcular transit vizelerini Türkiye’deki Sırbistan Konsolosluğundan alınması gerekmektedir. (varan.com.tr)
  • neronas  (05.09.08 14:41:13 ~ 14:45:23)
Bulgaristan üzerinden ya da yunanistan üzerinden aktarma yapabilirsiniz.

  • alkolik imam  (05.09.08 20:42:27)
bulgaria icin transit vize lazimmis.
ve ilk alista illa konsolosluktan almak lazimmis. sinirda vermiyolar :(
2. ve daha sonrasi ise sinirdan oluyo.
gerci 10 euro'ya yaparlar sanki
bi arkadasin dedigine gore Gumruk'de bi bayani begenmis, seni opebilir m iyim demis
kadin, evliyim demis. o da ben de demis.
ozel ust arama kabinine girmisler, 20 euro'ya 5 dakka optum diyo..

bulgar sinirinda rusvetle filan hallolur yani, ama gene de sicak bi Vera yerine hirco bi Nikolai falan da cikabiliri..
  • rusdemezale  (12.09.08 11:05:33)