[]

insanity workout

merhaba,

insanity workout fitness eğitim seti ile çalışmış arkadaşlar, tavsiye ediyormusunuz bu programı?

tek derdim 7-8 kilo fazlalıktan kurtulmak. beslenmeye dikkat edip, hergün düzenli yürüyüş yapmak daha mı makul sizce?

he birde bu programı eksiksiz edinebileceğim bir site?

 
torrent - piratebay de 7 ve 44 gblık versiyonları mevcut

ama güzel mi deneyenlerden ben de yorum dinlemek isterim daha başlamadım
  • portmanto  (01.04.12 19:05:18) 
beslenmeye dikkat edip düzenli yürüyüş yapılarak 7-8 kilo verilebilir. setle de çalışılabilir tabii ama yani çok gerek yok bence.


  • der meister  (01.04.12 19:07:13) 
piratebay yasaklanmış mıdır nedir piratebay diye bu duyuru ortamında arama yaparsanız nasıl açılır vs yönytemlerini görebilirsiniz.

www.eksiduyuru.com
gibi gibi

ayrıca p90x'i de çok tavsiye eden oldu haberiniz olsun bu tamamen beden yapınızla alakalı. mesela yağlı bir bünye ve çabuk kas yapabilecek bir meso -ectomorph bir yapıdaysanız buyrun insanity yok ben çok cılızım diyorsanız başka bişey meso diyorsanız p90x ama şimdi dürüst olayım gidip de her gün 1 saat ayırmak ve o ağır tempo bana hayvanlık geliyor.
  • portmanto  (01.04.12 19:43:18) 
hergün herhangi bir sporu da 1 saat düzenli yapsanız ne kilo kalır ne bişi. yani özellikle bu gerekli değil. gereken düzenli spor ve azim. gerisi kolay.


  • faideli bilgiler  (01.04.12 23:29:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.