yunanistan günübirlik

şimdi atıyorum istanbuldan 5 inde uçağa atlasam saat 3-4 gibi atinaya varsam, geceyi orda geçirsem ertesi gün de saat 3 falan gibi istanbula uçağa atlayıp dönsem olur mu dersiniz? sonuç olarak yunanistana günübirlik girişlere izin var deniyor falan ya? yoksa sadece trakyadan girişlere mi izin var? ya da gittiğim gün içerisinde mi dönmem lazım? bigisi olan birisi aydınlatabilir mi?

Sanirim adalara var

  • 4ever  (31.03.12 17:40:37)
yunanistana defalarca gitmis, hatta birkac sefer sabah gidip aksam donmus biri olarak soyluyorum; yok oyle bir sey. Bahsettigin vizesizlik durumu da sanirim (emin degilim) marmaristen falan kalkan gemilerle sabah gidip aksam 4 gibi donmeli turlarla mumkun. Kalmak soz konusu olmadigi gibi, belli aylarda turizm amacli uygulaniyor olabilir. Ama ucaga atlayip vizesiz gitme diye bir durum yok. Belki bu sene krizden oturu esnetebilirler vize durumlarini, malum batti adamlar.

  • african rain  (31.03.12 17:44:57)
yok yahu, yok öyle bir şey. yunanistan'a girip gezmek için vize almak şart. öyle olsa ben burda mı olurdum, her gün giderdim heyt.

  • der meister  (31.03.12 17:47:31)