Tarayıcım bilgilerimi hatırlamasın...

Şöyleki; benim laptop mal gibi ne girsem sonraki girişlerimde ben yazmadan tak diye gösteriyor herşeyi. Kredi kartı şifreleri güvenlik kodları ne bok varsa gösteriyor. Sadece bu da değil, hotmail torrent vs gibi şifreyle girilen siteleri bir kere açmış olmam yetiyor, ben çıkış butonuna basmadan pencereyi kapatırsam aradan ne kadar süre geçerse geçsin bir daha ki açışımda ne kullanıcı adı ne parola sormadan dan diye giriyor sayfalara. ne yapayım buna ben???

Lan bişi değil lap top çalınsa sıçtık herşeyimizi alacak adamlar...

Güvenlik ten girip parolaları hatırlama filanda yaptım kendiliğinden bir süre sonra yine yapmaya başadı.

EDİTTTTT : Mozilla kullanıyorum, Mac değil PC

pc mi mac mi? mac için kökten çözüm biliyorum.

  • vakumlu  (30.03.12 16:39:49)
ctrl+shift+delete ile sil hepsini.

firefox kullanıyorsan, shift+ctrl+p yap ve o şekilde gezin internette. bilgilerin saklanmaz.

chrome'da da var bu özellik ama kısayolunu bilmiyorum. kurcalarsan bulursun, "incognito mod" olarak geçiyor sanırım.
  • jangara  (30.03.12 16:42:03)
ccleaner diye bir program da var, sanırım yardımcı olabilir.

  • one leaf clover  (30.03.12 16:48:45)
@bigboy76

hacı o nasıl nerden oluyor onu deyiver hele.
  • poseidon1  (30.03.12 16:57:51)
i.imgur.com "her zaman gizli tarama modunu kullan"

  • f2dx  (30.03.12 19:56:39)