Havacılık Blogu

Selamlar.

Havacılıkla, uçaklarla falan hobi olarak ilgilenen, haberlerini takip eden falan birisiyim. Havalimanlarında staj yapmışlığım falan da var. Konu hakkında az çok bir şeyler biliyorum yani.

Acaba havacılık ve uçaklarla ilgili bir blog açsam mı diye düşündüm. Türkiye'de bir kaç tane var ama çok fazla yok bu konuda blog. Böyle, çok bilgili, pilot vs. gibi adamlara yönelik değil de, benim gibi uçak görünce kafasını kaldırıp ''737 mi lan bu ?'' diyecek seviyedeki tutkunlara yönelik bir blog mesela. Çok ağır ve teknik olmayan, ilginç ve güncel şeylerden, istatistiklerden vs. bahsedebileceğim bir şey.

Ne dersiniz ? Gerek var mı ? Vaktime değer mi ? Okuyan çıkar mı ?

neyi seviyorsanız onu yapın. kimse okumasa bile döner bir iki yıl sonra kendiniz okuırsunuz :)

  • sanal hayvan  (29.03.12 23:09:48)
bence de kesinlikle aç. kimse okumasa bile türünün tek/en sağlam örneği olabilir. çok meşgul bir adam değilsen biraz vakit ayırıp yazabilirsin. çok da güzel olur. okurum ben.

  • der meister  (29.03.12 23:11:56)
ben okurum valla.

  • r_u_h  (29.03.12 23:31:22)
ben de okurum.

  • nesilsiz  (30.03.12 00:21:00)
istedigin gibi yaz bence, ister inis-kalkis videosu paylas, ister motorunun ozelliklerinden, ister koltuk kapasitesinden bahset. ben severim oyle seyleri. kulak dolgunlugu olur mesela benim icin en azindan.

ben okurum.
  • osuruklu  (30.03.12 00:28:01 ~ 16:01:00)
ben de okurum.

  • anestezik  (30.03.12 00:35:58)
kesinlikle açmalısın. açınca haber et.

  • badiparmagi  (30.03.12 00:37:15)
thy a380 mi alacak yoksa 747-8 mi? hakkında da aydınlatırsan sürekli takipçin olurum.

  • calmdown  (30.03.12 00:46:19)
blogu açtım millet. bir inceleyin isterseniz.

havalimani.blogspot.com
  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (01.04.12 22:02:13)
anasayfadaki başlık yazısı Sürekli duyuyoruz ”uçaklar en güvenli taşıma aracıdır” diye ama, ile başlayan paragraf olsun, o ilk yazdığını illa yazacaksan daha aşağıda bir yere sıkıştır bence.

  • r_u_h  (01.04.12 22:46:38)
hocam tek sıkıntı oysa sorun yok :)

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (01.04.12 22:52:24)
arkaplan falan güzel gayet okunaklı, gözüm yorulmadı. yazıyı da güzel yazmışsın uğraşmışsın, gayet güzel bence. slogan da gülümsetti :) devamını bekliyoruz.

  • r_u_h  (01.04.12 23:07:30)